- RubrikaTECH

Zázračná voda – 10 tipů, jak z ní udělat vědomou součást svého života

11.3.2012

Několik rad od Masaru Emota (autor knihy „Zázračná voda„):

Rada první

Napište na kousek papírku například slova „láska a vděčnost“ nebo „dokážu to“ a nebo „jsem krásná“ – na tento papírek postavte sklenici s vodou. Působením napsaných slov se voda ve sklenici naprogramuje. Vodu ráno po probuzení s úctou vypijte.

Rada druhá

SluncePak pozdravte Slunce. Slunce je zdrojem zvláštní energie. Sepněte ruce a obraťte se směrem k východu a představujte si, jak vstřebáváte energii. Sepnuté ruce působí jako vodič (anténa).

Rada třetí

Pomyslete na přírodu, například pozdravte svoje zvířátko nebo zalijte květiny a promluvte k nim. Můžete jim říci, „jste krásné, mám vás rád(a).“

Rada čtvrtá

V koupelně na zrcadlo si nalepte papírek s pozitivní informací (viz. bod 1. – pokud chcete zachovat vše v tajnosti, dejte si na zrcadlo fotografii krystalu vody, který odpovídá dané afirmaci (fotografie jsou součástí knihy). Omyjte si obličej nebo se osprchujte, přitom v představě stále do vody vkládejte danou informaci, kterou chcete do těla vstřebat.

Rada pátá

Pokud snídáte, zastavte se na okamžik nad tekutinou, kterou pijete, uvědomte si, že opět obsahuje vodu. Naprogramujte ji. Můžete za pití i jídlo poděkovat (i jen v duchu).

Recenze knihy Zázračná voda.

Rada šestá

Cestu do školy či práce využijte i na prožití vjemů, které běžně nevnímáte. Zaposlouchejte se, jak zpívají ptáci, rozhlédněte se, kde se zelená tráva nebo pučí větvička na stromě. Zpočátku stačí alespoň na okamžik upoutat svoji pozornost na přírodu kolem sebe. Později se vám z toho stane oblíbený zvyk vyhledat něco hezkého kolem sebe.

Rada sedmá

Pokud pracujete na počítači, nastavte si na obrazovku opět váš oblíbený krystal vody (můžete jej podle potřeby vyměňovat). Zmírníte negativní elektromagnetický dopad vibrací z počítače na vodu ve vašem organismu. To samé udělejte i s mikrovlnou troubou, pokud ji nutně potřebujete používat. Nalepte na nádobí, ve kterém jídlo ohříváte, tyto pozitivní vzkazy. Vylepšíte tím zničené krystaly po ohřátí jídla.

Rada osmá

Večer si dejte teplou (37°) koupel. Je to dobrý způsob na uvolnění mysli i těla. Odjakživa vyhledávají lidé horké prameny, pro jejich vibrační efekt. Voda vstoupí do vašeho těla a vytlačí negativní vibrace. Pokud začnete na vodu v koupeli nahlížet jako na ekvivalent plodové vody, bude váš zážitek mnohem více uklidňující (podobně se cítí dítě v pohupující náruči matky).

Rada devátá

KvětinaPo koupeli vypijte svoji sklenici „lásky a vděčnosti“. Než půjdete do postele, sepněte ruce a poděkujte za své zvířecí miláčky, rostliny a za své milované.

Rada desátá

Před spaním si pusťte příjemnou relaxační hudbu. Její vibrace se propojí s vodou ve vašem těle a lépe se uvolníte po dni stresu.

Je známo, že pokud člověk něco dělá pravidelně 7 dní za sebou, má dobrý předpoklad to zopakovat další 2 týdny, pak má základ na protažení doby na 3 měsíce a poté je pravděpodobné, že se nám z nového stane běžný denní rituál.

Dr. Emoto ve své knize také říká, že v okamžiku, kdy budeme mít rádi sami sebe a budeme si vážit vody uvnitř sebe, můžeme pomoci zlepšovat vodu na celém světě.

M M