- RubrikaTECH

Zažijte středověk trochu jinak s hrou The Sims Medieval

1.2.2013

Další oblíbená „Simíková“ hra od vývojářů společnosti EA Games. V této hře se Simíci nacházejí v době rytířů a středověkých hradů. Je jen na vás, jaký si zvolíte životní styl. Jestli si zvolíte roli krále, či královny nebo kouzelnice a kouzelníka, kováře, pěvce… je to jen na vás.

Hra nabízí vylepšenou grafiku, takže Vaši Simíci se nebudou jen pohybovat po obrazovce, neboť vás hra doslova vtáhne do děje plného překvapení, intrik a dalších záležitostí. Budujte vyspělé království, bojujte o zem, plňte questy,  konejte turnaje, či velkolepé svatby, rozhodujte o osudu ostatních Simíků. Hra se podobá základní verzi hry The Sims 3, takže se nemusíte bát, že se ve hře nevyznáte.

Zpestřením hry je i jáma, ve které se nachází tvor, který Simíkům, co provedli něco závažného, dost znepříjemní život a většina z nich se už z jámy ani nevrátí. Dále také můžete Simíka přikovat ke kládě a ostatní obyvatelé na něj s radostí házejí shnilá rajčata. Hraní hry si můžete též zpříjemnit výměnou či koupí nových kostýmů, které se budou hodit k vašemu životu. Ve hře je obsaženo vše, co je spojené se středověkem.

foto:web-vassets.ea.com

TRAILER

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-IL99bitnVg[/youtube]

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...