- RubrikaKULTURA

Pozvánka: Bandzone.cz oslaví osm let. Lucerna Music bar zažije párty století!

21.4.2013

Lucerna Music Baru party smrti aka Bandzone Night. Na pódiu se během večera vystřídají Caravan, Airfare, Adam Mikšík a čtyři mladé talenty.

Hudební scéna v Česku neustále roste, a tak plodí nové a nové zajímavé kapely, které k proražení čeká ještě dlouhá cesta. Spolu s tímto nárůstem roste i popularita českého hudebního serveru Bandzone.cz, jehož primárním cílem je vyhledávání a podpora mladých a nadějných talentovaných umělců. Takto si Bandzone společně s klubovou scénou chválihodně vykračuje světem hudby už takřka osm let.

Oslava tohoto jubilea proběhne v tradičním dění v pražském Lucerna Music Baru, kam jsou zváni všichni fanoušci dobré hudby a vstup bude jak jinak než zdarma. Hlavními hvězdami večera budou mladé kapely, jako jsou Airfare, Sunflower Caravan, které nedávno vypustily do světa své nové pecky. Ty při oslavách zazní na živo.

Při příležitosti osmých narozenin také vystoupí neokoukané a mediálně neposkvrnění interpreti. Na párty zazní pecky v podání mladého talentu Adama Mikšíka, který letos pod křídlem Sony Music vydá svoji debutovou desku a kromě srdcí svých věrných fanynek se dostane i na špičku hitparád. Svým talentem na pódiu v Lucerna Music Baru také zazáří rapper Johny Machette nebo talentovaná zpěvačka Katarína Landlová nebo zpěvák Noah Ellenwood s kapelou a rocková partička Lola běží.

Baví nás, když vedle sebe můžeme postavit hvězdy, jejichž koncerty navštěvují mraky fanoušků, vedle mladých kapel, které mají všechno teprve před sebou,“ doplňuje Daniel Kühn z Bandzone týmu.

Doražte tedy v úterý ve 20:00 do pražského Lucerna Music Baru a oslavte s Bandzone.cz unikátní osmé narozeniny.

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...