- Rubrika

Začínají 4 dny skvělé muziky na O2 Sázavafestu. Dnes zadarmo!

30.7.2008

O2 Sázavafest otevírá již dnes brány areálu Malá Strana v Kácově pro své nedočkavé fanoušky. Na tomto Warm-up dni zahraje deset kapel zcela zdarma. Zítra již budou v malebném městečku na břehu řeky Sázavy k vidění interpreti od 13:20.

Na jedné z několika stagí se publiku představí kromě české a slovenské hudební špičky také množství zahraničních hudebníků, mezi které patří například britské trio Client, které je považováno za nejvíce sexistickou ženskou skupinu na světě, emo-rocková skupina z Floridy The Crüxshadows, nebo, ač mladý, tak velmi slavný, rapper Sean Kingston.

Specialitou O2 Sázavafestu je jeho každodenní brzký začátek a hudba dlouho do noci. Ve čtvrtek budou hrát téměř do třetí hodiny ranní na dvou hlavních stagí Mexičané Pantéon Rococó či Kuba, Ondra a Petr z pop-punkové kapely Rybičky 48, která před prázdninami vyhrála pětkrát po sobě hitparádu ESA. Na dalších stagích zahrají elektroničtí Love Gangsters, kteří předskakovali německé diskotékové senzaci Scooter a Navigators, jejichž klip Happy bude rotovat na MTV Europe celé léto, což se podařilo z českých kapel jen Sunshine a Clou.

Program a informace o dnešním Warm-up dni je na www.sazavafest.cz/ucinkujici/warm-up/.

Další informace o festivalu naleznete na
www.sazavafest.cz.