- RubrikaTECH

Vylepšete si Vaše webové stránky, zvedněte jejich návštěvnost!

15.1.2013

Sháníte nějaké vhodné možnosti pro vaše webové stránky nebo pro váš e-shop?

Společnost Elbia hosting vám může pomoci. Nabízí všelijaké možnosti pro zlepšení vašeho webu. Vše začíná u výběru a registrace aktraktivní domény. Společnost nabízí velkou škálu domén, takže si máte z čeho vybrat  (.net, .org, .cz, .sk, aj.). Doménu si můžete pohodlně objednat přes oficiální webové stránky. Pokud byste však nevěděli, jaká je pro Vás vhodná doména nebo jak to vše funguje, můžete zavolat na infolinku Elbia hosting, kde vám budou velmi nápomocni.  Vždy se řiďte jedním pravidlem pro vytvoření správného webu – pořiďte si  pěknou doménu! Je to kvůli tomu, že si to lidé lépe zapamatují a nemusí tam psát 2 až 3 domény. U Elbia hosting si zaručeně vyberete a ještě na tom ušetříte.

Pokud se však rozmýšlíte, jestli si web založíte, doporučujeme se podívat také na nabídku „webhosting“, kde si můžete objednat webhosting, který pro vás a váš web bude vhodný. Máte na výběr z několika možností (mini, start, multihost). V těchto nabídkách už máte zahrnuté i domény a další služby důležité pro fungování webových stránek. Máte u těchto služeb i neomezený přenos dat, takže se nemusíte bát, že se Vám na web za chvíli nic nevejde. Všechny tyto služby jsou cenově dostupné, takže se nemusíte bát, že založení webu bude stát desetitisíce.

Dále, co by se vám mohlo hodit je kvalitní multihosting. Je to druh webhostingu, akorát že používáte jeden webhostigový účet a máte více domén nebo více webů. Tato služba nabízí hlavně úsporu financí, než si kupovat jednotlivé webhostingy a domény. U této slovenské společnosti si také můžete koupit různé další možnosti, které vylepší Vaše webové stránky. Rozdíl určitě poznáte, neboť se Vám určitě také začne zvětšovat návštěvnost. Na webových stránkách elbiahosting.sk nejsou žádní amatéři, takže Vám určitě rádi pomohou vybrat vše nejlepší pro vás a váš web.

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...