- RubrikaFOOD

Všechny chutě světa v jednom šálku kávy!

14.3.2017

S nadcházejícím jarem nabízí Starbucks svým zákazníkům jedinečně osvěžující kávu, jejíž chuť vás zaručeně vzpruží. 3 Region Blend je první zrnkovou směsí Starbucks, která kombinuje kávová zrna ze tří nejlepších pěstitelských oblastí světa. Nasládlé tóny odkazují na kávová zrna z Jižní Ameriky, ovocné prozrazují africký původ a výrazně kořeněná chuť je charakteristická pro oblast Asie a Pacifiku. To vše v jediném balíčku kávy. 3 Region Blend je směsí 100% arabiky a její vyvážená chuť je zárukou nezapomenutelného zážitku.

Starbucks_3_Region_Blend_2017-hatter_nelkul„Způsob, jakým se tvoří směs 3 Region Blend, je sám o sobě unikátní,“ říká Starbucks coffee master Jaroslav Rajoš. „Ještě zelená káva z nejlepších pěstitelských oblastí světa se důkladně promísí a následně se už smíchaná praží. Díky tomu se chuť 3 Region Blend stane intenzivní a plnou, přičemž charakteristické tóny každé pěstitelské oblasti jsou zastoupeny stejnou měrou,” dodává coffee master.

3 Region Blend vás vezme na jedinečnou cestu po celosvětově nejlepších chutích kávy. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet tuto limitovanou nabídku, kterou najdete pouze v kavárnách Starbucks!

##

O Starbucks

Historie Starbucks Coffee Company se započala roku 1971 v Seattlu. V současnosti je společnost – se svými kavárnami po celém světě – lídrem v oblasti získávání, prodeje a pražení kávy. Svým zákazníkům nabízí s každým šálkem jedinečnou atmosféru a zážitek, které vycházejí z jejích hodnot a závazků. Chcete-li zažít atmosféru Starbucks, navštivte prosím naše kavárny, webové stránky www.starbucks.com a www.starbuckscoffee.cz a facebookový profil Starbucks.

O AmRest

Společnost AmRest Holdings SE je největší veřejně obchodovaná společnost v oblasti restauračního provozu ve střední a východní Evropě. Společnost řídí značky jako KFC, Pizza Hut, Starbucks a Burger King. AmRest je také majitelem unikátní značky La Tagliatella a čínských značek Blue Frog a Kabb. V současné době AmRest provozuje více než 1000 restaurací v segmentu rychlého občerstvení a restaurace s obsluhou klasického typu v celkem 13 zemích: v Polsku, České republice, Slovenské republice, Maďarsku, Bulharsku, Srbsku, Chorvatsku, Rusku, Španělsku, Francii, Německu, Číně a v USA. Pro další informace navštivte prosím www.amrest.eu.

Podobné články