- RubrikaSportuj

Volejbaloví reprezentanti podpoří nemocného fanouška

22.5.2013

Pinkáme pro… Honzu je nový projekt hráčů a hráček volejbalové reprezentace. Celá charitativní akce začala na galavečeru českého volejbalu, který se konal 18. května v brněnském Městském divadle.

Reprezentanti již vybrali prvním 70 tisíc korun. Celkově však chtějí vybrat 211 131 korun, které Jan Serbus, pro kterého je sbírka určena, potřebuje k uhrazení speciálního výcviku asistenčního psa. Jan Serbus trpí postupným řídnutím kostí. Od svých 12 let, kdy Janovi byla diagnostikována lámavost kostí, prošel si 15 zlomeninami stehenní kosti a přes dvacítku dalších jiných zlomenin.

Honza je velkým sportovním fanouškem. Jeho přáním je stát se malým, ale o to větším maskotem českých volejbalových reprezentantek. A možná i pro to, se české reprezentace mužů a žen rozhodly pomoci. A pomoci můžete i vy!

Přispět můžete například bankovním převodem. A to na účet projektu, číslo účtu je 215951882/0300, variabilní symbol: 442011. Druhá možnost je příspěvek v hotovosti do úředně zapečetěné kasičky na vybraných volejbalových akcích, jako jsou například utkání reprezentace ČR, antuková liga, akce ABV, semináře a kempy, volejbalové turnaje + areály a další.

Bližší informace najdete na webových stránkách www.pinkamepro.cz, nebo na e-mailu info@pinkamepro.cz, a na telefonu +420 605 749 297