- RubrikaNEWS

Vlastním slovem SPECIÁL: Za zády se nám tvoří největší politická kauza v historii

14.6.2013

Nad Úřadem vlády České republiky létají hromy, blesky. S časem vyplouvají na povrch vše k této kauze. Obviněni jsou aktuálně transportováni do ostravské policejní stanice. Policie uvedla, že zatkla prozatím všechny, které potřebovala.

Ikdyž se možná zdá, že celá politická krize a policejní zásah už končí je to přesně naopak. Dnes byly zveřejněna čísla zabavených peněz. Tento peněžní obnos zabaven Policií ČR v Komerční bance na Václavském náměstí (PRAHA) činil 150 milionů a několik desítek kilogramů zlata.

DEMISE VLÁDY – POHLED POLITICKÝCH STRAN

ČSSD žádá předčasné volby ( DEMISI VLÁDY)
TOP 09 žádá objasnění celého policejního zákroku
ODS vyjádřilo naprostou podporu premiérovi Petrovin Nečasovi

Názor za názor

Někteří lidé, kteří celou politickou krizi sledují již diskutují o následujících krocích a především o projevech politiků. Do diskuze se můžete také zapojit na mailu mira.varga@mezinami.cz nebo na facebooku mezinami.cz 

Aféra Nagyová

„Hlava kauzy“ a pravá ruka premiéra Nečase ( šéfka Nečasova kabinetu) Jana Nagyová je obviněna z politické korupce a zneužívání vojenských složek ke sledování. Z médií se objevují titulky, které dosvědčují o zneužívání  vojenských složek „NEČASOVA PRAVÁ RUKA ŠPICLOVALA NEČASOVU ŽENU“ .

Zítra má být údajný soud v Ostravě

Podle dostupných informací by se  měl zítra odehrávat soud, který určí rozsudek celé kauzy. Celý soud se však může přesunout, protože doposud nepřišel k soudu žádný návrh rozsudku – mají stále čas do dnešní půlnoci.

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...