- RubrikaNEWS

Vlastním slovem SPECIÁL: Premiér Nečas je na hraně! Hrozí pád vlády

13.6.2013

Na české politické scéně to od dnešního rána doslova vře. Policejní útvar pro odhalování organizovaného zločinu dnes zatýkal špičky státní správy a politiky. Zatčeni byli Jana Nagyová ( pravá ruka premiéra Nečase),  Ondřej Páleník (ředitele správy hmotných rezerv) a politici ODS Petra Tluchoře a Ivana Fuksu, kteří patřili k tzv. „rebelům“.  Akce ze strany policie byla už plánována dlouho. Český lid stále neví z čeho mají být tito lidé obviněni.

Na aktuální politickou situaci zareagovala i sázkařská kancelář Tipsport, kde si můžete vsadit, jestli Nečasova vláda padne nebo naopak a na nastávajícího premiéra. Verdikt sázkařů zní jasně: VLÁDA JEŠTĚ TENTO ROK  PADNE. Pokud by však tato situace nastala musely by nastat předčasné volby.

Začalo se také spekulovat o Nečasově rezignaci. Premiér však oznamuje, že odstoupit ze svého místa nehodlá a že svým spolupracovníkům ( kteří jsou mezi zatčenými) nadále plně důvěřuje.

Padne podle Vašeho názoru ještě letos vláda?

Na toto téma s Vámi diskutujeme na facebooku. Své názory také můžete posílat na email mira.varga@mezinami.cz

 

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...