- RubrikaNEWS

VLASTNÍM SLOVEM: Miloš Zeman – sedm měsíců prezidentem

3.7.2013

Už je tomu sedm měsíců, kdy se strhl boj mezi kandidáty prvních přímých prezidentských voleb, kde s výsledkem 54,8 %  uspěl jako nový prezident Miloš Zeman. Od jeho zvolení se na české politické scéně děly všelijaké, o čemž svědčí nedávný pád Nečasovy vlády apod.

Předpovídal Zeman pád vlády?

Kariérou Miloše Zemana jako prezidenta České republiky prošlo mnoho zpráv a strategických tahů na pomyslné šachovnici, která představuje politickou scénu. Už dle jeho prvních rozhovorů pro různá média současný prezident uvedl, že se bude snažit o vyvolání předčasných voleb a aby nyní už bývalá vláda Petra Nečase padla.

Pěkné gesto

“ Nyní se mi líbil Miloš Zeman se svým gestem, když řekl, že ze svého platu bude pravidelně odvádět 60 000,- Kč na splacení dluhu České republiky“ uvedla jedna z dotázaných. Hrad ČR uvedl, že i občan může přispět na nadační účet (123123/6000) jakoukoli částkou.

Miloš Zeman a sociální sítě

Tradicí se stává, že se vše komentuje a hodnotí na sociálních sítí. Je tomu i u současného prezidenta Zemana. Už během voleb vznikla spousta stránek a skupin s názvy „Miloš Zeman z hradu!“ nebo „Miloš Zeman není můj prezident“ apod. Z obrácené strany pohledu vznikly i stránky podporující Miloše Zemana jako prezidenta České republiky.

 

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...