- RubrikaKULTURA

VIDEO: Celeste Buckingham a Majk Spirit v novém videoklipu k jejich společném duetu

30.5.2013

Jen necelý měsíc stačil aktuálnímu společnému singlu Celeste Buckingham a Majka Spirita „I Was Wrong“ na to, aby se stal novým megahitem pro nadcházející léto, a to nejen v éteru rádií, ale i na internetu. Zdá se, jako by duet, který se stává ze dne na den větším hitem, nepotřeboval ani klip – za prvních ani ne dvacet dní na hudebním serveru youtube totiž nasbírala jeho audio podoba ozdobená jedinou fotografií více než milión zhlédnutí!

Skladba zazní poprvé naživo na narozeninovém dvojkoncertě Celeste a Majka v bratislavské Refinery Gallery v pátek 31. května, provázená projekcí videoklipu. Fanouškům, kteří se slíbeného videa nemohou dočkat, dvojice právě teď nabízí alespoň malou ochutnávku:

Poslední dny do očekávané premiéry videoklipu ke svému novému duetu „I Was Wrong“ odpočítavají Majk Spirit a Celeste Buckingham. Dvojice se potkala v průběhu dubna v americké Kalifornii, aby mohla dát svým posluchačům nejen výjimečnou společnou skladbu, ale zároveň aby dala této skladbě i jedinečnou vizuální podobu.

Sotva se oba zpěváci stihli vrátit z cesty po USA do pracovního kolotoče, zjistili, že necelé tři týdny od svojí premiéry získala skladba více než milión zhlédnutí na serveru youtube! Úspěch písni přinesla spolupráce Celeste a Majka s Martinem Šrámkem, Andrejem Hruškou a Filipem Hittrichem z bratislavského producentského tria Littlebeat, které se podepsalo i pod úspěch Celestiného megahitu Run Run Run.

Oba zpěváci netrpělivě očekávají slavností večer, v průběhu kterého si spolu duet zazpívají poprvé naživo před dvěma tisíci fanoušků, a kdy jim představí i videoklip, kvůli kterému letěl celý štáb z Evropy za „velkou louži“. Návštěvníkům koncertu slibují také vícero exkluzivních hostů. Jedním z překvapení večera v bratislavské Refinery Gallery má být právě vystoupení vzpomínaného Celestiného dlouholetého producenta Martina Šrámka.

Kromě něj se o zábavu narozeninového dvojkoncertu v roli hosta postará i Majkova domovská skupina H16 a Celestina sestra Carmel Buckingham. Po koncertě se hosté mohou těšit na afterparty v podaní DJ´s Romana Zámožného a Yanka Krála.