- RubrikaNEWS

Velké finále LOOK BELLA 2012: Vítězové si užijí i týdenní zájezd na Kubu!

30.12.2012

Look Bella 2012 zná své vítěze! Podívejte se s námi, kdo se z 13 dívek a 7 chlapců z celé České republiky stal vítězem IX. ročníku prestižní soutěže krásy Look Bella 2012. Finálový galavečer otevřelo energické vystoupení Františka Šimčíka v roli Micheala Jacksona. Celým večerem pak provedl oblíbený herec a moderátor Mirek Šimůnek. Pestrý program okořenilo také vystoupení Thajského boxu pod záštitou Czech Muay Thai Association a dražba korunky vítězky. Část výtěžku je věnována charitativní organizaci UNICEF. Finále soutěže LOOK BELLA 2012, kterou pořádá produkční a modelingová agentura Prestige Models se zúčastnilo více než 350 V.I.P. osobností. Na prestižní soutěž krásy zavítala i ředitelka charitativní organizace UNICEF Pavla Gomba, známý závodník rally Martin Prokop, světoznámý fotograf Rossano B. Maniscalchi, vítězka LOOK BELLA 2012 a finaliska České miss Aneta Grabcová a spousta dalších významných hostů. Záznam z Velkého finále bude odvysílán na TV 5!

Nejnovější trendy světových značek se představily na velkolepé scéně v hotelu Clarion

Luxusní módní show hostil Clarion Congress Hotel Prague. Nejkrásnější dívky a chlapci na velkolepé scéně předvedli luxusní spodní prádlo a plavky Lisca i stylovou módu značky Esprit. Dívky představily originální společenské šaty salonu San Veritá a svatební šaty salonu Naïve. Mladí muži potom diváky oslnili v exkluzivních oblecích značky Max Moretti. Módní show doplní kabelky luxusních značek Dior, Louis Vuitton i Chanel a obuv značky Deichmann. O dokonalou vizáž dívek a mužů se postaral tým odbornic ze salonu Max Factor a kadeřnický salon Petra Měchurová. Styl líčení a česání se nechal inspirovat oblíbenou sérií filmů Twilight saga, jejíž hlavní hrdinka je spojena se soutěží především svým jménem Bella. Hosté finálového večera LOOK BELLA 2012, který pořádala agentura Prestige Models, mohli také obdivovat exkluzivní automobily VOLVO od společnosti A. Charouz nebo si zahrát kulečník na originálním kulečníkovém stole od společnosti Fusion Table.

Veronika a Jakub se stali absolutními vítězi LOOK BELLA 2012!

Absolutní vítězkou LOOK BELLA 2012 se stala jednadvacetiletá Veronika Krajplová z Domašova, vítězem pak pětadvacetiletý Jakub Šmiřák z Brna. Nejzajímavější tváře roku LOOK BELLA 2012 získaly týdenní pobyt na Kubě od CasaCuba.cz s leteckou dopravou od společnosti Air Transport Solutions, profesionální focení se světoznámým fotografem Rossano B. Maniscalchim, voucher na nákup luxusního spodního prádla Lisca, vlastní webové stránky od společnosti Webseller, lyže či snowboard Elan, vlasovou kosmetiku, poukazy na nákupy a především pak exkluzivní smlouvu s pořádající agenturou Prestige Models. Další informace a fotografie z průběhu soutěže najdete také na facebookových stránkách LOOK BELLA 2012 i na www.look-bella.cz nebo www.prestigemodels.cz

Udělené tituly:

• LOOK BELLA SILUETA

Muži:
Jakub Šmiřák, 25 let, Brno

Dívky:
Blanka Patricie Skálová, 18 let, Praha

• LOOK BELLA ELAN

Muži:
Jakub Šmiřák, 25 let, Brno

Dívky:
Kristýna Chládková, 17 let, Brno

• LOOK BELLA INTERNET

Muži:
Jakub Šmiřák, 25 let, Brno

Dívky:
Blanka Patricie Skálová, 18 let, Praha

• LOOK BELLA SYMPATIE

Muži:
Jakub Šmiřák, 25 let, Brno

Dívky:
Blanka Patricie Skálová, 18 let, Praha

• LOOK BELLA MAXIMUS (titul udělen v rámci Semifinále v Brně)

Tereza Skoumalová, 22 let, Ostrava

• LOOK BELLA 2012 – MUŽI

1. místo
JAKUB ŠMIŘÁK, 25 let, Brno

2. místo
TOMÁŠ GRÜNER, 23 let, Merklín

3. místo
MIROSLAV TUPÝ, 25 let, České Budějovice

• LOOK BELLA 2012 – DÍVKY

1. místo
VERONIKA KRAJPLOVÁ, 21 let, Domašov

2. místo
TEREZA SKOUMALOVÁ, 22 let, Ostrava

3. místo
BLANKA PATRICIE SKÁLOVÁ, 18 let, Praha