- RubrikaDivadlo

Velká vánoční soutěž Jihočeského divadla

10.12.2010

Přinášíme Vám jedinečnou možnost vyhrát lístky na nové činoherní představení Jihočeského divadla Utěšitel. Čtěte, odpovídejte a vyhrávejte!!!

Chodíte rádi do divadla? Navštěvujete činoherní představení? Zajímá Vás, co vše předchází vzniku takové divadelní inscenace? A navíc ještě rádi soutěžíte?  Pak právě pro Vás je určena série článků, která Vám přiblíží zákulisní dění z nové tragikomické hry Utěšitel, jejíž premiéra se uskuteční 14. ledna 2011 v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích.

Každé pondělí po dobu tří týdnů bude na těchto stánkách umístěn nový článek, na jehož konci naleznete soutěžní otázku. Správnou odpověď spolu s kontaktními údaji  zašlete na uvedenou emailovou adresu, a pak už jen čekejte na vyhodnocení.

Úplná pravidla soutěže:

1) Úvod: Internetová soutěž je výherní soutěž o lístky na divadelní představení Utěšitel. Do této soutěže se účastník zapojuje prostřednictvím odpovědi na soutěžní otázku, kterou zašle  na email: utesitel@mezinami.cz . Soutěže se může zúčastnit každý, kdo splní všechny podmínky uvedené v těchto pravidlech.

2) Výhry: Po ukončení každého soutěžního kola bude vylosován jeden výherce, který obdrží 2 lístky na představení Utěšitel. Celkem je ve hře 6 lístků.

3) Doba trvání soutěže: Soutěž proběhne ve třech kolech.

  • 1. soutěžní kolo:  začátek 20. 12. 2010 po vystavení článku – konec 25. 12. 2010 0:00 hod.
  • 2. soutěžní kolo: začátek 27. 12. 2010  po vystavení článku – konec 1. 1. 2011 0:00 hod.
  • 3. soutěžní kolo: začátek 3. 1. 2011 po vystavení článku – konec 8. 1. 2011 0:00 hod.

4) Vyhodnocení: Výherci budou vyhodnoceni z došlých správných odpovědí na základě náhodného losování. Výherci se nesmí účastnit dalších soutěžních kol.

5) Vyhlášení a předání výher:  Jména výherců budou zveřejněna vždy v úterý následujícího týdne. Všichni výherci budou o své výhře informováni po skončení soutěžního kola prostřednictvím emailu, nejpozději do konce neděle daného soutěžního týdne. Podmínkou pro získání výhry je účast na slavnostním předávání, které se uskuteční v týdnu od 10. do 13. 1. 2011 ve večerních hodinách. Přesný termín a místo konání bude výhercům včas upřesněno. V případě, že výherce nepotvrdí svou účast na slavnostním předávání, ztrácí nárok na výhru a výhra propadá ve prospěch dalších účastníků soutěže.

6) Zveřejnění jmen výherců a ochrana osobních údajů: Soutěžící souhlasí s tím, že zašle spolu se soutěžní odpovědí i své osobní a kontaktní údaje (jméno, příjmení, místo bydliště a tel. kontakt) pro účely vypořádání výher. Výherce souhlasí se zveřejněním osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení a místo bydliště na webových stránkách Mezinami.cz .

Tuto soutěž si pro Vás připravily studentky Jihočeské univerzity ve spolupráci s Jihočeským divadlem a internetovými novinami Mezinami.cz.