- Rubrika49. MFF KV

Vary už mají svůj Happyend. V podobě příjemné kavárny Linky Bezpečí

6.7.2014

Každoročně zaštiťuje filmový festival v Karlových Varech i charitativní sdružení a rozšiřuje tak povědomí o nejrůznější pomoci dětem i dospělým. Letos je to kavárna Happyend, kterou tady provozuje Linka Bezpečí.

Ve včerejších odpoledních hodinách slavnostně otevřely kavárnu patronky Iva Pazderková a Simona Šaturová. Herečka a operní pěvkyně měly za úkol sehrát scénku, jak by mohl některý z telefonátů na Linku Bezpečí vypadat a jak by se případný problém vyřešil. Obě to pojaly vtipně. Iva pak ještě přidala vlastní skladbu o vztahu dětí a domova. „Rodiče se pokaždé rozbrečí, když jim to zpívám,“ dodala.

Slavnostní otevření kavárny Happyend: operní pěvkyně Simona Šaturová a herečka Iva Pazderková

Slavnostní otevření kavárny Happyend: operní pěvkyně Simona Šaturová a herečka Iva Pazderková

Kavárna Happyend se nachází hned na začátku ulice T. G. Masaryka. Každý den si tady od 10:00 do 20:00 můžete zakoupit občerstvení, čímž Linku Bezpečí podpoříte. Věnovat se vám budou přímo zaměstnanci sdružení, obsluha je velice milá. A kávu mají výbornou, říka to i Iva. Zajděte určitě ochutnat.

Obsluha kavárny Happyend

Linka Bezpečí je organizae, založená za účelem pomoci dětem a mladým lidem. V těžkých životních situacích, při problémech doma, či kdekoliv jinde. Přímá linka je 116 111 – zdarma pro děti, mládež a studující do 26 let.

Foto: Jan Furiš (mezinami.cz)