- RubrikaNEWS

Vánoční dárky jako „od Hrušky“: ve Foru Nová Karolina můžete pohodlně nakoupit do 100 korun!

18.12.2014

Originální stojánek na fotku vnoučete, vychytávky pro milovníky vína, stylové pouzdro na brýle, roztomilá hračka nebo něco dobrého na zub. Nejen vařit se dá levně a chutně jako s Hruškou!

Ani vánoční nákupy nemusí vysát vaši peněženku, a přesto je možné přátele a blízké obdarovat originálními vánočními dárky, které nebudou stát více než 100 Kč. Stačí zapojit fantazii, nebo se nechat inspirovat speciálním Vánočním rádcem, kterého pro své zákazníky připravilo ostravské OC Forum Nová Karolina. Nová poradenská služba je k dispozici přímo v obchodním centru anebo jako speciální aplikace na facebookovém profilu FNK. Další zajímavé tipy najdete na https://apps.facebook.com/vanocniradce/.

Vánoce jsou tradičně obdobím, které je náročné na naše peněženky. I proto jsme ve spolupráci s  nájemci připravili pro návštěvníky našeho centra novou službu, která jim poradí s tipy na dárky a pomůže jim zorientovat se v široké nabídce. Vybírat je možné podle různých kritérií včetně toho, kdo je obdarovaný anebo podle ceny,“ vysvětlujemarketingový manažer Fora Nová Karolina Tomáš Lučan.

Nejen mladí ocení držák na sluchátka od Marks and Spencer, který se postará o to, aby se už nikdy v tašce nezamotaly. Pro ty nejmenší je možné vybírat z krtečkových hraček, které nabízí obchod Pompo, či originální pokladnička ve tvaru ozdoby na stromeček od Mc Pen. Dámy potěší časem a generacemi prověřené dárky z oblasti kosmetiky, doplňky a drobné šperky nebo třeba originální silikonové pomůcky do kuchyně od Tescomy. Zapomínat by se nemělo ani na zdraví a různé typy čajů, vitamíny nebo třeba kvalitní výrobky švýcarské firmy Profimed, které nejen potěší, ale také prospějí.

V čase před Vánoci chce většina z nás potěšit nejen své blízké, ale přispět také na dobrou věc a takových příležitostí mají návštěvníci FNK hned několik. Například výtěžek se symbolického vstupného na populární kluziště v Ice Areně Karolina, kde je možné se během hektických vánočních příprav odreagovat, připadne hospicům Sv. Lukáše a Sv. Kryštofa.