- RubrikaHudba

Václav Neckář převzal platinovou desku a vyrazí na turné

31.10.2012

PRAHA – Václav Neckář, který nedávno oslavil své 69. narozeniny, byl včera oceněn platinovou deskou za prodej alba  „Dobré časy“ se známým hitem Půlnoční. Ten vyhrál cenu za nejlepší skladbu a videoklip Anděl 2011.

Předávání platinové desky  proběhlo v Praze v Bontonlandu. U této akce byl přítomen i Neckářův bratr Jan a vydavatelé desky Dobré časy. Podle všeho jsou na Václava velmi hrdí. Svým fanouškům také Neckář sdělil, že chystá se svou skupinou Bacily navštívit některá česká města v rámci Půlnočního turné, kde bude Václav Neckář zpívat jeho oblíbené písně.

Speciálním hostem na turné bude zpěvačka Marie Rottrová, která si zde zazpívá tři písničky a jednu společnou. Václav Neckář odpověděl na otázku, proč si vybral zrovna Marii Rottrovou takto: „Já poslouchám písničky Marušky moc často. Líbí se mi její hlas a Marie je prostě moje láska.“ Součástí večera byla také Neckářova autogramiáda.

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...