- RubrikaSportuj

V Hradci Králové proběhne projekt Nábřeží sportu.

10.9.2013

Odbor kultury, sportu a cestovního ruchu magistrátu města pro vás ve spolupráci s královéhradeckými sportovními kluby, tělovýchovnými a tělocvičnými jednotami připravil na neděli 15. září 2013 již druhé odpoledne plné sportu.

Projekt z cyklu „Královéhradecká nábřeží“ – Nábřeží sportu 2013 bude i letos přehlídkou známých i méně známých sportovních odvětví, s možností jejich vyzkoušení. Na pěti provizorních sportovištích jsou pro příchozí každého věku připraveny ukázky a exhibice nejen míčových sportů, tance, vodních sportů a bojových umění, ale i ostatních známých i méně známých sportovních odvětví.

V pětihodinovém moderovaném programu na hlavním pódiu uvidíte dvacítku atrak tivních sportovních představení. Po celé odpoledne vám budou k dispozici ve více než padesáti stáncích zástupci hradeckých sportovních organizací, ve kterých se také můžete setkat s úspěšnými královéhradeckými sportovci či trenéry.

A s jakými sporty se budete moct seznámit? Například aerobic, kin-ball, karate, volejbal, šerm, basketbal, footbag, sportovní gymnastiku, aikido, taekwondo, moderní gymnastiku, judo, vodní slalom a mnoho dalších.