- RubrikaHudba

Urban Art Forms Festival zve na Skrillex, Noisia nebo Dub FX. Máte se na co těšit!

27.3.2012

Na začátku letních prázdnin 5.-7. července se poblíž rakouského Grazu uskuteční URBAN ART FORMS FESTIVAL. A vy máte možnost se s námi podívat co si letos pro nás organizátoři festivalu připravili.

Lokalita festivalu

Letos si budete moci užít malebné prostředí na jezeře Schwarzlsee a věřte, že se máte opravdu na co těšit! Obrovský areál místního volnočasového centra u vody nabízí nejenom perfektní infrastrukturu, ale také dobrou dostupnost. Jen sedm kilometrů od areálu je město Graz, 3 kilometry je to k místnímu letišti a nedaleko odsud se nachází dálnice A9.

URBAN ART FORMS FESTIVAL

A co vás ještě všechno na festivalu čeká?

Zelené plochy pro kempovaní přímo u vody (camping pro karavany na pláži!), rozsáhlé indoor areály a open-air mainstage, je jen pár z mnoha výhod tohoto areálu. I nabídka programu a zábavy není k zahození: workshopy, chození po laně, vodní lyže, plachtění a surfovani, beach volejbal, potápěni, skatepark, bmx-show a horolezecká stěna. K tomu ještě URBAN ART FORMS FESTIVAL, to už je uz skoro jako zážitková dovolená.

A tady je několik interpretů, kteří na festivalu zazní. Vybral jsem podle mě tyto 3. nejzajímavější:

SKRILLEX

Vlastním jménem Sonny John Moore, narodil se 15. ledna 1988 v Los Angeles – Kalifornii.

Americký producent elektronické hudby, DJ a frontman Post-hardcore kapely From First to Last. Mixuje hudební žánry typu Dubstep, ElectroHouse a Glitch. Mezi jeho nejznámější skladby patří Scary Monsters and Nice Sprites (2010) a First Of The Year (Equinox) (2011).

Scary Monsters and Nice Sprites

NOISIA

Holandskou trojici tvoří Nik Roos, Martijn van Sonderen a Thijs de Vlieger. Na hudební scéně jsou již od roku 2003. Vedle drum ‚ n ‚ bassu se objevují jejich stopy i v jiných hudebních žánrech jako u minimalu, housu nebo třeba breakbeatu. Pracovali s různými umělci a remixovali jejich skladby, například skladbu Omen od Prodigy nebo Scary Monsters and Nice Sprites od Skrillexe. Ale mají plno i své vlastní tvorby, zmíním třeba album Split The Atom, kde najdete opravdové pecky!

Machine Gun

DUB FX

Je pouliční Australský Beatboxer, který cestuje se svou přítelkyní Flower Fairy a představuje svojí hudbu na rušných ulicích a pódiích všude po světě. Ke své tvorbě používá jenom autobaterii, reprobedny, „Roland loop & effects“ pedály, mikrofon a hlas. To, co ze začátku vypadá jako vystoupení normálního beatboxera, se postupně mění na regulérní hudební počin!

Love Someone

Věřím, že se máte určitě na co těšit!

Kompletní info najdete na adrese: www.urbanartforms.com