- RubrikaTECH

THE SIMS TÝDEN: Žijte život i v noci s The Sims 3: Po setmění

13.2.2013

Edice her The Sims obsahuje velké množství dodatků a různých „zlepšováků“ základní hry The Sims 3. Další z nejúspěšnějších je The Sims 3: Po setmění. Jak už název napovídá, jedná se o noční život. Nejenže se můžete stát celebritou, proslulou filmovou herečkou, či rockovou hvězdou nebo dokonce režisérem, kterého zná celý svět. Můžete být i něco úplně jiného. Autoři to popisují, jako čisté zlo a lajci by řekli, že to je živoucí mrtvola.

Milovníci Stmívání, Upířích deníků a ostatních slavných titulů hororových romantických knih. Ano, ve hře jsou také upíři, kteří se od lidí zřetelně odlišují. Můžou číst lidem myšlenky, dokonce se můžou proměnit a ulovit si sem tam nějakého Simíka. Upíry může udržet při životě pouze pití krve z krabic. Být upírem má ale i svoji výhodu a to je jejich rychlost. Když utíkají, jsou během momentu na cílovém místě.

Další výhodou tohoto dodatku je i bydlení. V klasické hře The Sims bydlíte v domech, avšak tady můžete bydlet i v mrakodrapu, kde vás do vašeho bytu zaveze útulný výtah. Nyní se vrátíme ještě na chvíli k zaměstnání. Jak už bylo zmíněno, ve hře jsou jisté novinky. Například, že si se svými přáteli můžete udělat hudební skupinu, která bude prvním hostem na různých koncertech, kde bude těšit lidi. Hra Po setmění vás určitě bude bavit, je to úplně něco jiného a lepšího, než základní verze The Sims 3.

foto: ea.com

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...