- RubrikaTECH

THE SIMS TÝDEN: Naučte se upéct pizzu i vy s hrou THE SIMS 3: MONTE VISTA

16.2.2013

Od prosince minulého roku je na světě nový dodatek z dílen vývojářů The Sims. Dodatek se jmenuje “Monte Vista”, což znamená v italštině výhled na hory. Novinkou v tomto dodatku je pec na dřevo, ve které si Simíci můžou upéct například skvělou pizzu, chléb, lasagne a další výborné pochoutky. Město, ve kterém se celá hra odehrává, je velmi pěkné a oplývá spoustou nádherných vil.

Vše se také točí kolem kulinářského umění, takže vaši Simíci mohou navštěvovat lekce kulinářství a naučit se tak uvařit nějaká jídla a vylepšit se v gastronomii.

Ve hře jsou také nové funkce, objekty a oblečení. Navštivte i vy prestižní staro-italské restaurace a ochutnejte jejich výborné pizzy, užívejte si nádherné výhledy do krajiny, plné zajímavých věcí. Prozkoumejte krásy italského města Monte Vista, navštivte muzea a najděte vaši kulturní inspiraci. Opakujeme, k tomuto dodatku je důležitá základní verze hry The Sims 3.

Hráči předešlé verze The Sims 2 si určitě pamatují známou rodinu Montyů, která nechybí ani v této novější  The Sims 3: Monte Vista. Tak, připravte si těsto na pizzu a můžete se vrhnout přímo k peci!

foto:ea.com

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...