- RubrikaTECH

THE SIMS TÝDEN: Oblečte se a žijte ve stylu 70.,80. a 90. let ve hře The Sims 3

15.2.2013

Milujete vyprávění vašich maminek, tatínků babiček a dědečků o tom, jak za jejich let prorazil do světa rock-n-roll? Rádi byste si tuto dobu vyzkoušeli na vlastní kůži. Bohužel ještě stroj času nevymysleli, ale jedna možnost by tu byla.

Vývojáři proslavených simulátorů života (EA GAMES) na fanoušky 70.-90. let  nezapomněli a tak vytvořili dodatek s názvem The Sims 3: Styl 70.,80. a 90. let.

V této hře přenesete Simíky časem zpět! Jak už název napovídá hra je vylepšena prvky z minulých let. Můžete obléct svého Simíka či si vydekorovat dům dle stylu 70-90. let. Ve hře můžete využít nových věcí, šílených účesů a úpravy vousů.

Oblečte na Simíky košile s širokým límcem, jako míval Elvis Presley. K dalším z hitů tehdejší doby také byly zvonové kalhoty jako měli lidé na diskotékách v 70. letech. Vyzkoušejte sako s nárameníky a se stylovými visacími náušnicemi nebo pomačkanou flanelku z 90. let.

Pusťte nahlas muziku, roztančete to na diskotékách a užívejte si The Sims s nádechem rock-n-rollové doby. V “módních” 70. letech si můžete vybavit dům v podobě “ulítlé” disco koule, kupujte jim minimalistický nábytek či konzolový stereo-systém.

V “báječných” 80. letech si plakáty jejich rockových vzorů, arkádové automaty a dokonale elegantní zábavné systémy .

A v 90. letech si vybavte dům ošumtilým nábytkem, který dá vašemu domu značný nádech! Zahrajte si na 70., 80., a 90. léta i vy a zažijte mládí Vašich rodičů!

foto:ea.com

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QVvU1hbPATI[/youtube]

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...