- RubrikaLIFESTYLE

Trendy plavky! Jaké barvy vybrat pro zahájení nejteplejší roční sezony

21.5.2013

Bohatá nabídka modelů kolekce plavek značky Tezenis je charakterizována především jasnými odstíny a provokativními vzory. Styl je bezpochybně dovolenkový, veselý ale i odpočinkový a to jak tvarem, tak barvami. Všechny modely jsou jako vždy v první řadě pohodlné a praktické, ale samozřejmě jsou realizovány podle posledních módních trendů a nabízejí bohatý výběr plavek, aby si každá zákaznice mohla vybrat ty, ve kterých se cítí nejlépe. Pásové, trojúhelníčkové, balkonové nebo push-up podprsenky; kalhotky s nízkým nebo velmi nízkým pasem, s mikro, makro vázáním nebo bez vázání, pro uspokojení všech přání a požadavků.

Plavky Tezenis

V kolekci se objevují háčkované nebo děrované materiály v barvě kobaltu nebo slonové kosti; vlákna jako lamé či menta; pestrobarevné proužky, u nichž převládají jasné odstíny oranžová a stříbrná barva je dalším charakteristickým prvkem této kolekce. Zvláštní pozornost si zaslouží pruhované plavky s hvězdami v modré, červené a bílé barvě: typicky model pro pravou americkou plavčici.

Kouzlo letní kolekce značky Tezenis opět potvrzují i maskované vzory; od romantického stylu s malými růžovými srdíčky na žlutém podkladu po provokativní otisky červených rtů. Nechybí ani oblíbené klasické černé modely s kovovými prvky. A dále spousta optických efektů tvořených zářivými barvami, ve znamení letní dovolené. Tezenis přichází s bohatou nabídkou modelů pro zahájení nejteplejší roční sezony.