- RubrikaTECH

THE SIMS TÝDEN: Užívejte si roční období s novinkou The Sims 3: Season

11.2.2013

Vývojářská společnost EA games má na svědomí už stovky oblíbených her. Jedním z hitů této společnosti je edice známých her The Sims. Tato edice her odstartovala novou éru a dá se i říct, že se zapsala do historie, neboť žádné jiné hry před tím neexistovaly. Odstartovaly tak nový žánr- simulátory života.

Aktuálním titulem sérií The Sims je hra The Sims 3, na kterou vývojářské studio tvoří nové dodatky a jedním z nejnovějších je The Sims 3: Season, což znamená roční období. Simíci v této hře mají na výběr ze spoustu činností, neboť každé období přináší jiné podmínky. K této hře je, jako ke každému dodatku, důležitá základní verze ( The Sims 3).

V normálních hrách nejsou totiž obsaženy prvky léta, zimy, podzimu a jara. Znamená to tedy, že podle toho budete muset Simíky také oblékat.

Tato hra, zjednodušeně a zkráceně, nabízí to nejlepší z celého roku, takže pokud například hrajete ve hře za Simíka, který není ještě dospělý a je dítě, můžete se z jeho kamarády v zimě koulovat. Na jaře navštívit jarní slavnost a tam si vystát frontu u líbající budky, oslavovat Halloween tak, jak se má a spoustu další zábavy Vás čeká v této novince ze světa Simíků.

foto: ea.com

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yB5nTGm0j3Q[/youtube]

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...