- RubrikaNEWS

Svatební expo znovu v Praze!

15.10.2013

Ve dnech 8. a 9. listopadu proběhne v pražském hotelu Crowne Plaza Prague veletrh s názvem Svatební expo 2013.

Pro návštěvníky je připraveno nepřeberné množství stánků s nejrůznějšími svatebními proprietami od svatebních oznámení přes snubní prsteny, svatební cesty až po kadeřnické a kosmetické poradenství. Expo nabízí všem přítomným dámám se nejen s odborníky poradit, ale jejich radu vyzkoušet na vlastní kůži – na veletrhu se lze nechat u stánků vizážistů zdarma odborně nalíčit, čehož jsem sama v loňském roce v plné míře využila :-)

V rámci veletrhu se můžete těšit na „Svatební kino“, představí se tváře a soutěžící tradičního „Souboje nevěst“ a chybět nebude ani velkolepá přehlídka svatebních a společenských šatů prestižních značek, pánských obleků nebo svatebních bot.

Návštěvníci veletrhu zaplatí vstupné 100 Kč, které platí pro oba dva dny konání. Zároveň obdrží identifikační náramek a 100 stránkového tištěného průvodce veletrhem, kde jsou uvedeni všichni vystavovatelé a na jeho konci jsou slevové kupony, které budoucí nevěsty jistě ocení.

Co se týče občerstvení, bude na expu fungovat hotelová restaurace Harvest, stánek s vínem, ledový bar a několik kávových pultíků. Na veletrhu se platí speciálními žetony, z nichž každý má hodnotu 30 Kč. Tyto žetony je možné zakoupit u stánku s vínem.

Součástí veletržního programu je i bohatá tombola, které se může zúčastnit úplně každý a kde lze vyhrát skvostné ceny, například profi svatební video, profi fotografování, košíčky na svatební cukroví a v neposlední řadě také hlavní cenu, kterou je zahraniční zájezd.

Pro inspiraci přinášíme několik fotografií z loňského ročníku a brzy přineseme podrobnou reportáž s fotografiemi z ročníku letošního! A věřte, že se máte na co těšit :-)

Michaela Marková

Vždycky bylo mým snem stát se novinářkou. Tak proč ne u mezinami.cz? :-)