- RubrikaKULTURA

Studenti – ISIC pro vás má ty nejlevnější vstupenky!

23.4.2012

Letos poprvé mají studenti, držitelé mezinárodního identifikačního průkazu ISIC, možnost využít nového benefitu a pořídit si tak vstupenky se slevou 10 – 50 %. Společnost GTS ALIVE (vydavatel mezinárodního identifikačního průkazu ISIC) ve spolupráci s EVENTIM CZ (evropské No. 1 ticketingové společnosti) připravila nabídku nejlevnějších vstupenek na koncerty, festivaly, do divadla či na plesy.

Držitelé průkazu ISIC mají nyní možnost zakoupit vstupenky se slevou 10 – 50 % přímo na novém studentském portále www.isicpoint.cz. „Cílem tohoto portálu je vrátit studentovi finance, které investuje do vzdělání a to způsobem, který je dostupný každému, bez rozdílu místa bydliště,“ uvedl Tomáš Vyskočil, ISIC National Manager.

Zneužití není možné. Pro objednání produktů je nutné zadat licenční číslo průkazu ISIC, které umožňuje rychlé ověření platnosti konkrétního průkazu. Sleva bude uznána pouze s platným ISIC průkazem. Číslo každého průkazu ISIC je promo kód, který může být použit k zakoupení pouze jedné zlevněné vstupenky na každou akci.