- RubrikaKULTURA

Startují projekce v kině pro nezadané. Hledají se hlavně muži.

28.5.2013

Přijďte se do kina seznámit, láká kino Cinema City diváky, kteří jsou takzvaně „single“. Řetězec kin Cinema City zahajuje nový koncept „Večer pro nezadané“, v němž bude divákům nabízet seznamku přímo v kině. Večer spojený s možností se seznámit bude spojen s promítáním, pro větší atraktivitu budou na programu exklusivní předpremiéry vybraných snímků. Obavy z nepříjemného osamoceného postávání nejsou ale vůbec na místě, celý večer má vedle filmu i další program po vzoru obvyklých seznamovacích večerů.  První kino-seznamka proběhne tuto středu, 29. května v Cinema City Slovanský dům od 18:00 hodin.

Na programu bude předpremiéra divoké komedie Pařba na třetí, organizátoři přesto hledají především muže. Ti jsou podle prodejů vstupenek zatím v menšině.

„Prodáváme jedny vstupenky pro ženy a jiné pro muže. Poznáme tedy aktuální poměr lidí, kteří se na Večer pro nezadané chystají přijít. Zatím máme převahu žen a dívek a apelujeme na nezadané muže, aby přišli. Mají jistotu, že se mohou seznámit s dívkou se stejným zájmem – sledováním filmů,“ láká za Cinema City koordinátorka celého projektu Kateřina Veckerová.

Poté, co velký rozruch vzbudil plán na soupravu metra určenou pro nezadané, je tu další místo, kde je možné najít partnera. Časté místo prvních schůzek se teď může stát i místem samotného prvního setkání, ovšem o něco příjemnějším, než je veřejná doprava. Večer zpříjemní welcome drink, hudba, občerstvení nebo zmrzlina. Komu se nebude dařit v lásce, může zkusit štěstí ve hře. V rámci programu jsou připraveny i hry o více než 60 cen.

„Filmové večery pro nezadané připravujeme už delší dobu. Musím se přiznat, že nápad na speciální vagón v metru mi přijde trochu bizarní. Kino jako místo seznámení je podle mě o něco lepší,“ dodává Kateřina Veckerová.

Vstupenky je možné koupit přímo na pokladně Cinema City ve Slovanském domě.