- RubrikaLIFESTYLE

Šperky dělají člověka – nebo ne?

19.9.2012

Nejen šaty dělají člověka. I módní doplňky a šperky jsou určitým výrazem osobnosti. Ať už úchvatné prsteny, blýskající se náhrdelníky, výrazné náramky.

Pokud hledáte konkrétní šperky ke konkrétnímu kousku z vašeho šatníku, nebojte se a vemte si ho sebou. V obchodě tak můžete daleko lépe porovnat barvy. No a pokud chcete proště jen doplnit vaší sbírku šperků, kupte si to, co se vám líbí a v čem se budete cítit dobře.

Swarovski Elements

Intenzivní barvy

Vaše elegantní outfity oživý těžké, intenzivní barvy. Například temně fialová, tmavě modrá a bordó. Do práce, na pohovor, na schůzky. Zkuste se poohlédnout v sortimentu Swarovski Elements, šperky se krásně lesknou a barvy tak dokonale vyniknou.

Tip redakce: Náhrdelník Swarovski Elements s třemi odstíny červené!

Zvířecí vzory

Ty jsou in celkem často. Nejrozsáhlejší jsou asi hadí vzory, což se promíta hlavně v oblasti oblečení a obuvi. Už i šperskařské firmy dokáží nabídnout v tomto směru mnoho. Náramky s hadím vzorek budou vkusně zdobit vaši ruku.

Zaostřeno na prsteny

Prsten – malý kroužek navlékaný na prst ruky. Jak jednoduché… My však víme, že v jednoduchosti je krása a prsteny jsou mezi ženami velice oblíbené. Pro všední dny může váš prsteníček zdobit i třpytivější kousek. Ke kancelářskému kostýmku se jistě bude vyjímat briliantový prsten, či diamantové náušnice. Objevte kouzlo luxusních šperků a vyberte si značkové šperky online, třeba na stránkách sperky.in

Podobné články