- RubrikaTECH

SIMULÁTOR: Staňte se starostou vašeho města ve hře SimCity

24.1.2013

Rádi byste okusili život starosty města? Vybudujte si své vlastní město a řiďte městské rozpočty, či stavějte lepší a lepší domy, budovy. Vytvořte pro Vaše obyvatele pěkné životní prostředí. Se simulátorem SimCity můžete tohle všechno zkusit.

Účelem hry je vybudovat co největší město, vydělávat peníze do městského rozpočtu a stále držet náladu obyvatel ve vysoké míře. Na výběr máte například město průmyslové, romantické či zábavné a spoustu dalších. Jak už někteří znalci určitě zjistili, hry SimCity pochází z oblíbené tvůrčí dílny firmy EA, která například vyvinula i známou hru The Sims.

IndustrialCity

V nabídce této hry (SimCity) můžete udělat v podstatě vše. Dokonce i rozpoutat smršť meteoritů, zemětřesení a další katastrofy. Důležitý je také přívod elektřiny do města, proto jako nový starosta vašeho města musíte vystavět dostatečné množství elektráren, které budou dodávat do budov elektřinu. Dále jsou důležitá pro vaše simíky pracoviště, kde si denně budou vydělávat na živobytí. Co rozhodně nesmíme opomenout je zábava. Každý se potřebuje nějak bavit a proto vývojáři nezapomněli do hry přidat i prvky, které vaše město nějakým způsobem obzvláštní a učiní jej výjimečným. V žádném případně ve městě nesmí chybět ani záchranné jednotky.

Ve hře SimCity vás čeká spousta a spousta zábavy! Vyzkoušejte ji sami!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=glee62dKv0c[/youtube]

foto: simcity.com

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...