- RubrikaTECH

Seriál: Google Play aplikace pro každý den

13.8.2013

Google Play přináší svým uživatelům aplikace všeho druhu. Na Vašich mobilních telefonech či tabletech s operačním systémem Android. Počet aplikací se stále zvětšuje a s tím roste i počet uživatelů. 

Mezinami odstartovalo novou sérií článků o aplikacích stažitelných na Googlu Play. Představíme Vám nové aplikace, oblíbené aplikace a vše pro správnou funkci vašich zařízení.
Google Play vznikl před rokem v březnu a jeho cílem je distribuovat aplikace pro tablety a chytré telefony. Naleznete zde aplikace do různých prostředí, hry nebo e-knihy za různé ceny nebo zdarma.V září roku 2012 dosáhl počet aplikací k číslu 670 000 a počet stáhnutí byl 25 miliard stažení. Jak už bylo zmiňováno na Google Play naleznete nejrůznější aplikace do nejrůznějších prostředí – např. finance, zábava, knihy, doprava apod. mezi miliony aplikací si vybere každý.

gplay3 Google Play

 

 

 

 

 

 

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...