- RubrikaKULTURA

Sázavafest znovu rozzáří hvězdné nebe

12.7.2017

Již brzy se uskuteční další ročník tradičního multižánrového hudebního festivalu, Sázavafest. Ve dnech 3. – 5.8.2017 se diváci dočkají nejen skvělé muziky, ale také mnoha dalších atrakcí díky kterým se pobyt zde stane pro návštěvníky nezapomenutelným.

Graham Candy (NZ), Skye & Ross from Morcheeba (UK), M.I.N.E. (DE), Majk Spirit (SK), Meg Pfeiffer (DE) – to jsou zahraniční hvězdy dnešního programu. Za české interprety se můžete těšit na MIG 21, Michala Hrůzu, Krucipusk, Xindla X, Štěpána Kojana nebo také na Voxela a Sebastiana.

Program je opravdu velmi pestrý! Jako první ze zahraničních interpretů zahraje Graham Candy, kterého proslavila velmi oblíbená a populární píseň She Moves (Far Away) s kapelou Alle Fabren. Uslyšíme ji v akustické verzi. Na Grahama naváže svou premiérou projekt s názvem M.I.N.E. z Německa. Hlavní zpěvák je Markus Meyn! A určitě vás potěší informace, že během jejich koncertu zazní všechny hity od legendárních Camouflage!

Od 22,00 hodin přijde na řadu koncert Skye a Rosse z Morcheeby. Zazní zde nové písně a samozřejmě známé hity Morcheeby! Majk Spirit ze Slovenska naváže na své velké úspěšné turné s kapelou. Talentovaná Meg Pfeiffer se předvede na akustické scéně 21,40.

Přejeme příjemné strhující koncertní zážitky z dnešního dne v režii zahranich hvězd!

Podobné články