- RubrikaKULTURA

Sázavafest – den druhý

3.8.2013

Páteční program na Sázavafestu byl opravdu velice povedený. Všechny největší hvězdy ukázaly, proč byly na Sázavafest pozvány. Včerejší den byl také velmi povedený pro naší redakci, která ulovila hned několik zajímavých rozhovorů! Ale pojďme pěkně od začátku.

První velkou hvězdou druhého dne festivalu, byla maďarská kapela Grand Mexican Warlock. Jejich rock byl k poslechu parádní. A rozhovor s touto živelnou kapelou si budete moct po Sázavafestu přečíst na našem webu také!

Po nich na MTV Stagi, největší stagi Sázavafestu, vystoupili polští ALL SOUNDS ALLOWED. Kapela, která sebou přivezla zbíječku, flexu, plechy, sudy, kanystry – a hrála na ně“ Neskutečná podívaná pro oči, ale také pro uši. Sound, který tito poláci dokázali vytvořit, byl neskutečný! I s touto kapelou Vám přineseme rozhovor.

Na Gambrinus stagi vystoupila taky kapela TURBO. Ta sice s našimi českými Turbo, nemá nic společného, ale show udělala opravdu velkou. Jejich psychedelický rock dostal do varu velké množství fanoušků. I s těmito maďarskými hvězdami Vám přineseme rozhovor!

České Rybičky 48 na MTV stagi, Mandrage a Vypsaná Fixa na Gambrinus Stagi, to byl trojlístek, který fanoušky také parádně rozparádil. O to se ale také postarala slovenská hvězdička Celeste Buckingham. Její Run, Run, Run, Nobody knows nebo Blue guitar, si fanoušci zanotovali také. A i Celeste neunikal naší redaktorce a odpověděla naší redakci na několik otázek!

Po Celeste přišla bomba. Největší hvězda festivalu. Britští HADOUKEN! Ti vytvořili atmosféru, kterou nikdo nečekal. Hity jako M.A.D. nebo nejnovější Levitate. To vše si mohli fanoušci vyslechnout v úžasném prostředí a s neskutečným nasazením hlavních hvězd. A i s touto zahraniční hvězdou si budete moct přečíst rozhovor co nejdříve!

Australan DUB FX se svým beatboxovým programem také nezklamal. A i přes lehké problémy s nazvučením ukázal, že fanoušky umí rozparádit parádním způsobem. Aby toho nebylo již málo, i tento australský hudební klenot jsme pro Vás vyzpovídali!

Vrcholem večera se ale stalo vystoupení české kapely KRYŠTOF! Richard Krajčo a spol. neuvěřitelným způsobem rozezpívali celé publikum, které si jejich koncert užívalo. Podobně tomu bylo i při koncertu Peter Bič Project a francouzských Lyre le Temps.

Večer ovšem nekončil. Na Dance Hall totiž přišli hluboko v noci dvě legendy. Němečtí Stoneface a Terminal a hvězda hvězd. Někdo mu říká Alex C. někdo U96. Ovšem na Sázavafestu vystoupil jako JASPER FORKS. Legenda světové DJ’s scény. Muž, který toho má za sebou hodně. A který nám i okolo druhé hodiny ranní poskytl rozhovor.

V dalších dnech se tedy můžete těšit na neuvěřitelnou dávku rozhovorů! My se těšíme na poslední den Sázavafestu!