- RubrikaKULTURA

Sázavafest bude nabitý energií i objevy

28.3.2014

Sázavafest, který se bude konat ve Světlé nad Sázavou od 31. července do 2.srpna, bude opět spoléhat na své dlouholeté partnery.

Energií nabitým partnerem Sázavafestu je i letos Skupina ČEZ, která pro vás chystá naprosto unikátní Energy Zone, ve které budete moci zdravě relaxovat a ještě doplnit energii, jak jinak.

Hudební festival Sázavafest a anketa Český slavík Mattoni před třemi lety nastartovala spolupráci, jejímž cílem je podpořit zájem mladých lidí o českou populární hudbu. Společně věříme, že tato spolupráce a aktivity s tím spojené povedou ke zvýšení zájmu o tuzemskou hudební scénu, české písničky a domácí zpěváky, zpěvačky a hudební skupiny bez ohledu na hudební žánr.

Stejně jako mnohokrát v minulosti, i letos bude partnerem festivalu Gambrinus.

V rámci výše zmíněné podpory mladých hudebních talentů se stalo již tradicí, že vítěz daného slavičího ročníku vystoupí na následném Sázavafestu a že návštěvníci festivalu mohou po dobu jeho konání exkluzivně ve slavičí anketě hlasovat. Objevem roku se stal ADAM MIŠÍK, který svůj koncertní program představí již jako majitel nového alba, které by mělo vyjít na jaře. Jeho písničky jsou mladé, svižné a – jak ukázaly koncerty – okouzlující zejména pro ženskou část publika. Adam Mišík je navíc znamenitý zpěvák a šoumen.

VSTUPENKY

Od 10. března je cena vstupenek stanovena na 650,-. Cena vstupenky je konečná včetně všech poplatků prodejní sítě Ticketprotal.

Držitelé ISIC karet mohou tradičně využít slev – od 10. března sleva 25 %, od 1. dubna sleva 20 % a od 1. 6. platí sleva 15 %.

Více informací a nákup vstupenek na www.ticketportal.cz.