- RubrikaNEWS

Dominika Myslivcová – růžová internetová hvězda

6.9.2010

Má vlastní profil na osobnosti.cz, webovou stránku, kam chodí denně tisícovky mladých lidí. Je známá fotomodelka, tanečnice a především ji považuje spousta dívek za svůj vzor. O kom je řeč? O DOMINICE MYSLIVCOVÉ. Dívce, o které toho ještě hodně uslyšíme.

V ČR tvá popularita stoupá víc a víc. Stává se ti, že tě zastavují lidé na ulici a chtějí po tobě autogram?

Ano stává se mi to, ale víc jiných městech než v Ostravě, kde žiju. V Praze je to asi nejvíc časté a dokonce jsem to párkrát zažila i mimo ČR.

Domi, na jakou školu teď půjdeš a do jakého ročníku?

Chystám se do prvního ročníku na střední školu Ahol v Ostravě, kde budu studovat obor bankovnictví a pojišťovnictví.

Hrála si ve videoklipu Sandry Rosové, jaký názor máš na Sandru a jaké bylo natáčení?

Zahrát si v klipu Sandry byla pro mě zase nová zkušenost a jsem moc ráda, že jsem měla možnost zúčastnit se natáčení, které bylo naprosto úžasné,jako všichni ti lidi kolem co se na klipu podíleli. Písnička mě okamžitě nadchla, myslím,že styl Sandry je něčím co na české hudební scéně chybělo a že celá její deska bude mít velký úspěch. Sandra jako člověk mě nepřekvapila, je taková, jaká jsem čekala,že bude, krásná, milá, chytrá, talentovaná…

Co říkáš na kontroverzní styl Lady Gaga?

Její styl zrovna není moje parketa, ale Lady Gaga je výborná a styl který má ji sedí a patří k ní.

Jsi známá především jako česká barbie. Považuješ za svůj vzor Paris Hilton, nebo máš nějaký jiný vzor?

Dalo by se říct, že Paris je taková barbie, takže by se dala svým způsobem považovat i za můj vzor, ale samozřejmě já jsem sama sebou a nestylizuju se do žádné jiné osoby.

V současnosti se věnuješ i módnímu návrhářství. Co tvá značka, daří se jí?

Dominika Myslivcová

Nápad na mou kolekci vznikl vlastně díky stovkám dotazů, kde se mě holky ptaly odkud mám to a odkud tohle a protože jsem měla většinu růžových věcí ze zahraničí, napadlo mě vytvořit si vlastní kolekci. Zatím mám jen pár kousků a spíš testuju co by se líbilo, na webu si budou už brzy dívky moct nějaké růžové hadříky objednat.

Chovají se k tobě kamarádi a známý jinak, protože vědí, že jsi známá?

S těmi známými je to trošku horší, už mockrát jsem se přesvědčila o tom jak dokážou být lidé falešní, když se na mě usmívají a za rohem pomlouvají.Tohle ovšem nejsou kamarádi a ti praví, kterých je opravdu jen pár, tak ti se chovají pořád stejně, bez ohledu na to jestli jsem známá, nebo ne a ti jsou pro mě důležití.

Jakému povolání by ses chtěla věnovat? Co by si chtěla v životě dokázat?

Lákalo by mě herectví, je to takový můj sen už od mala a co bych chtěla dokázat? Chtěla bych si jednou říct, že to co jsem kdy udělala bylo někomu nějak prospěšné…

Jak se vyrovnáváš s negativními komentáři a názory na tvém webu?

Negativní názory přijímám tak jako ty pozitivní. Pokud má kritika hlavu a patu je to jen dobře, ale většinou se negativa týkají toho jak vypadám, jak jsem hrozně hloupá, jak moc namyšlená a rozmazlená, jak se líčím, jak se oblékám…. a tohle už ani nestojí za to abych si přečetla názory co mě nikam neposunou. Já jsem já a měnit se určitě nebudu!

A co rodiče? Jak nesou to, že jsi známá? Podporují tě v tom?

Víš u mě to šlo tak nějak pomalu, nestala jsem se známou ze dne na den, tak nějak se to stupňovalo tím jak jsem vyrůstala z té malé holčičky co měla kdysi růžový blog. Podpora ze strany rodičů tam určitě je, mám skvělé rodiče, co ve všem stojí za mnou.

Dominika MyslivcováSleduješ módu a módní trendy? Jaké jsou tvé oblíbené značky?

Módu sleduju pravidelně, mám spoustu časopisů o nejnovějších trendech a šíleně ráda nakupuju. V poslední době jsem si nejvíce oblíbila značku Guess a Mango.

A nakonec co by si chtěla vzkázala čtenářům?

Všem čtenářům bych chtěla vzkázat, že člověk se nenarodí tím čím chce být, ale je jen v jeho rukou jak si dokáže svůj sen splnit.

Tak doufejme, že i Dominice se splní vše o čem zatím jen sní. Hodně štěstí!