- RubrikaKULTURA

ROZHOVOR: Anetta natočila svůj první klip

7.6.2017

Zpěvačka Anetta, se kterou jsme Vám již jednou přinesli rozhovor, vydala 29. května svůj první videoklip k písni NAPLNO. Nám se povedlo mladou umělkyni vyzpovídat. Tématem byl nejen nový videoklip.

Jak si vybírala písničku na kterou bude klip natočen?

Když jsem napsala skladbu „Naplno“ cítila jsem, že je jiná. Víc komerční, popová… nevím jak to popsat. A to bylo startem, abych se konečně pustila do svého prvního klipu.

Jak dlouho vznikal klip a kde?

Scénář a vše okolo toho trvalo necelý měsíc. Natáčení okolo 2-3 měsíců. A jak jde vidět, tak je klip natáčený ve Žďáře nad Sázavou. Scéna z kulturáku je točená v Hamrech, kousek od Žďáru.

Kde vznikl nápad na klip?

Kde vznikal nápad? V práci :-)

V klipu je dokonce vidět i tvůj merch s logem. Jak vznikalo?

Jej, ani si to pořádně nevybavím. Vím, že bylo potřeba mít v klipu ten hlavní motiv, který bude lidi „probouzet“ k tomu, aby dělali to, co je baví. Tak jsme si řekli, že by nebylo špatný logo, aby se lidem taky trochu vrylo do hlavy. No a co jinýho než jednoduché „A“.

Otázka musí přijít – a co dál? Kde jsou další cíle?

Co dál? Asi to, že dávám dokupy funkční kapelu a tentokrát už z toho neuhnu. Do konce srpna chci mít natrénováno, aby se mohlo se songy vylézt ven už na podzim.

Kde tě fanoušci budou moci vidět aktuálně?

Momentálně pouze v červenci na 4FunFestu ve Žďáře. Nebo na velkoplošné televizi ve Žďáře na kulturním domě Tam budu mít v průběhu června reklamní spot.