- RubrikaKULTURA

Rock for Churchill 2014 se připravuje

1.1.2014

15. ročník open air festivalu ROCK FOR CHURCHILL 2014 se bude konat 29. – 30. srpna 2014 ve Vroutku. A také představuje první kapely. Přijedou DUB PISTOLS, DREADZONE. J.A.R. A VISACÍ ZÁMEK.

První limitovaná vlna vstupenek za 550 Kč jde do prodeje v pondělí 9. prosince. „Rok 2014 je pro nás speciální. Rock for Churchill dostane občanku a my bychom rádi tuto speciální událost s návštěvníky pořádně oslavili. Při sestavování programu se trochu ohlížíme přes rameno do historie a rádi bychom přivezli zpět pár nejúspěšnějších kapel z minulých ročníků. To je zrovna případ londýnských Dub Pistols, které návštěvníci zvolili nejoblíbenější kapelou RFCH 2012“, říká hlavní organizátor Kamil Šír.

Rock for Churchill si nikdy nehrál na hudební škatulky a nejinak tomu bude i v příštím roce. Od anglických Dub Pistols můžeme čekat energický mix elektroniky a karibské muziky podávaný dvěma neúnavnými MCs. Jejich krajané Dreadzone přivezou léty prověřené taneční groovy podpořené sametovým vokálem v Čechách dobře známého zpěváka Earla 16. Tančit se bude bez pochyb i při koncertě funkové party J.A.R., která příští rok oslaví na domácí poměry úctyhodné výročí 25 let. A pokud by měl někdo chuť na trochu riotu pod pódiem, jistě se mu ho dostane vrchovatě při koncertu punkových matadorů z Visacího zámku. Stejně jako v minulých letech se mohou návštěvníci těšit na nadupaný program hlavního pódia v čele s několika zahraničními headlinery a taneční šapitó, kde se nevypíná muzika před svítáním…

Předprodej první vlny vstupenek za nejnižší cenu 550 Kč (+ poplatky) bude zahájen v pondělí 9. 12. Ke každé vstupence je bonus 2 piva zdarma. Cena 550 Kč platí pro prvních 500 vstupenek anebo do 20. 2. 2014. Vstupenky budou k dispozici v předprodejních sítích Ticketportal, Sazkaticket, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku) a na dobírku na www.rfch.cz (bez poplatku).