- RubrikaHudba

Robotická koule ovládaná telefonem přivalí do českých a moravských klubů

12.4.2012

Populární akce Lemond Light Up The Party zavítají v dubnu a květnu do českých a moravských klubů. Už třetí pokračování tohoto seriálu přinese jednu novinku, která má předpoklady stát se velkým hitem u mladých lidí. Lidé si poprvé vyzkouší robotickou kouli ovládanou na dálku chytrým telefonem. Nebude chybět zábavný rituál „Lemond shotboard“, kdy si sedm lidí vychutná panáka najednou. Ze všech akcí Becherovky Lemond si fanoušci vyberou „Lemondstar“, která získá vychytaný iPhone 4S.

„Speciálně pro Light up party jsme připravili unikátní novinku s názvem Sphero, která se zatím u nás neprodává. S touto svítící robotickou koulí, ovládanou na dálku přes telefon, se dá pohybovat do všech směrů, hrát golf nebo virtuální kuželky,“ říká manažer značky Becherovka Lemond Marek Grabovský.

Lemond shotboard

Fanoušci budou opět vybírat na webových stránkách značky největší hvězdu seriálu Lemondstar, a to ze všech šestnácti akcí. Pro vítěze je připravený iPhone 4S. Z každého klubu postoupí do internetového hlasování jeden kluk a jedna holka.

Velkou výzvou pro každého se stane „Lemond shotboard“ – sedm lidí si vychutná panáka Becherovky Lemond najednou. Průběh večera rozzáří světelná show. Každý dostane na uvítanou drink. Jsou nachystané skvělé svítící ceny.

Začátky jednotlivých akcí, pravidla soutěže a stav hlasování Lemondstar, fotoreporty a další informace budou k nalezení na stránkách www.lemond.cz.

Seznam klubů:

11. 4., LIBEREC, S-CLUB; 13. 4., OSTRAVA, DISCO CLUB ALEXANDRIA; 20. 4., TRUTNOV, DISCO MAY; 20. 4., ZLÍN, CLUB METRO; 28. 4. HRADČANY U TIŠNOVA, CLUB 007; 28. 4., ROUDNICE NAD LABEM, DISCO FREELAND; 2. 5., OLOMOUC, S-CUBE; 4. 5., TELČ, MEXX CLUB; 11. 5., PRAHA 2, TECHTLE MECHTLE; 11. 5., HUMPOLEC, HELL CLUB; 18. 5., ROŽNOV POD RADHOŠTĚM, DISCO CITY; 18. 5., ČESKÉ BUDĚJOVICE, PARADOX; 25. 5., VALTICE, KINOPOLIS, 26. 5., PRAHA 7, MISCH MASCH