- RubrikaNEWS

Robert Vano a Jan Šibík na Setkání fotografů 23. listopadu v Praze

3.11.2013

Akci pořádá již po 19. fotografický časopis FotoAparát.cz a fotografická škola FotoInstitut.cz pro každého, komu je fotografování koníčkem. Na Setkání budou celý den probíhat prezentace, fotoworkshopy, poradny, diskuze s fotografy, tisk snímků, soutěže o zajímavé ceny a bohatý doprovodný program.

Program a podrobnosti najdete na www.setkanifotografu.cz. Začínající i pokročilí fotografové, zkrátka každý, koho fotografování baví, se na Setkání dozví spoustu zajímavých informací a naučí se mnoho nového. Těšit se můžete na cestovatelské přednášky. Z odborných témat bude přiblíženo fotografování hvězd, zvířat i lidí. Současně poběží prezentace z oblasti úprav fotografií v grafických editorech Photoshop, Zoner. Pro začínající fotografy jsou připravena témata jako základní pravidla pro dobrou fotografii, pomoc s výběrem fotoaparátu a příslušenství, nejčastější chyby při focení. Hostem této akce budou i slavní fotografové Robert Vano a Jan Šibík. První jmenovaný vás na svém workshopu naučí fotografovat finalistu soutěže Muž roku 2013, s Janem Šibíkem můžete absolvovat Street Photo workshop a navštívit jeho přednášku.

přednáška Roberta Vano

Všechny přednášky a doprovodný program jsou v ceně vstupného, které je po registraci na www.setkanifotografu.cz jen 250 Kč na celý den. A každý návštěvník Setkání dostane malý dárek.

19. celorepublikové Setkání fotografů

kdy: sobota 23. listopadu 2013 od 9 do 18h

kde: KC Zahrada, Malenická 1784/2, Praha 4 za kolik: při registraci na www.setkanifotografu.cz jen 250kč na celý den

Lucie Merunková

Studentka Marketingové komunikace a PR, fotografka, pisálek a milovník přírody, hudby a přátelského posezení.