- RubrikaNEWS

REPORTÁŽ: Známe absolutní vítěze soutěže krásy LOOK BELLA

3.1.2013

Čtvrtý ročník významné soutěže krásy LOOK BELLA 2012 nám přinesl nové vítězky a vítěze, kterými se stali atraktivní dívky a mladí muži z celé ČR!

Porota i letos, po předešlých velmi úspěšných ročnících, pečlivě vybírala nejzajímavější tváře a pomohla tak mladým modelkám a modelům v začátcích jejich budoucí kariéry. Udělovaly se tituly jako LOOK BELLA 2012, LOOK BELLA SYMPATIE a LOOK BELLA INTERNET aj.

Celá ta krása se odehrála v luxusních prostorách Clarion Congress Prague hotelu za přítomnosti moderátora a herce Miroslava Šimůnka. Úchvatné představení Františka Šimčíka v roli Michaela Jacksona zahájilo večer a pak už byli na řadě soutěžící. V porotě zasedli významné osobnosti z politické, umělecké, obchodní ale i mediální sféry. Významná osobnost, která nás potěšila svou účastí byl světový fotograf Rossano B. Maniscalchi.

Poprvé se mladí a krásní představili na mole obléknuti do exkluzivní značky Esprit. Poté si je Miroslav Šimůnek vzal jednotlivě ke své zpovědi. A mohu říci, že všichni soutěžící působili velmi profesionálně.

Během večera proběhla velkolepá fashion show. Byli zde předvedeny plavky a spodní prádlo značky Lisca. Společenské šaty salónu San Verita a závěrem úchvatné svatební šaty salónu Naïve. Muži prezentovali luxusní obleky Max Moretti a nemohu opomenout ani dámské kabelky Lugore Fashion. O účesy všech dívek se pečlivě postaral profesionální salón Petry Měchurové. Během napjaté situace, kdy porota ucelovala své hodnocení vystoupili svalnatí muži z Czech Muay Thai Association se svým thajským boxem a stoprocentně upoutali naši pozornost.

A zde jsou udělené tituly soutěže LOOK BELLA 2012:

Za dívky si titul LOOK BELLA 2012 odnesla s číslem tři jednadvacetiletá Veronika Krajplová z Domašova. Na druhém místě se pak umístila Tereza Skoumalová, 22 let, Ostrava a třetí místo obsadila Blanka Patricie Skálová, 18 let, Praha.

Dále též tituly LOOK BELLA SYMPATIE A LOOK BELLA INTERNET A LOOK BELLA SILUETA získala opět dívka s číslem jedenáct Blanka Patricie Skálová, (18 let, Praha). Ceny za LOOK BELLA ELAN obdržela dívka s číslem dvanáct Kristýna Chládková,( 17 let, Brno).

Za mladé muže titul LOOK BELLA 2012 získal s číslem jedna pětadvacetiletý Jakub Šmiřák z Brna. Druhé místo patří Tomašovi Grunerovi (23 let, Merklín). Třetí místo pak Miroslavu Tupému (25 let, České Budějovice). Jakub Šmiřák nezískal pouze jeden titul nýbrž dokonce pět titulů! Může se pochlubit s tituly LOOK BELLA INTERNET, SYMPATIE, ELAN I SILUETA.

V rámci celého eventu proběhla také dražba korunky vítězky na UNICEF, kterou přišla podpořit ředitelka organizace Pavla Gomba. Za celé finále soutěže LOOK BELLA 2012 děkujeme produkční a modelingové agentuře Prestige Models.

Ellen Crháková

"Passion for a fashion" tak by se dalo nazvat mé heslo, které mě přivedlo až do této redakce. Mám ráda styling, trendy a celé to krásno okolo.