- RubrikaLIFESTYLENEWS

Proč si bělit zuby doma?

2.3.2018

Také vám při pohledu do zrcadla připadá, že vaše zuby jsou stále více nevzhledné? Že se na nich podepisují všechny vaše neřesti, kam můžeme zařadit třeba:

  • Pití kávy
  • Alkohol
  • Cigarety

Jestliže jim chcete opět dodat dokonalou bělost, není nutné mířit na specializované kliniky, nebo do zubních ordinací. Dnes není problém si zuby bělit i doma. Proč?

Bělící pásky seženete snadno

Nejdoporučovanější a rozhodně i nejlepší metodou je ta, která využívá takzvaných bělících pásků. Ty můžete pořídit celkem snadno. Objednáte je online, a to na eshopu Belici-pasky.com. Dostupnost je tedy velmi dobrá, což je pro vás velké plus. Jak ve chvíli, kdy s bělením začínáte, tak ve chvíli, kdy budete potřebovat doplnit zásoby.

Výsledky uvidíte velmi brzy

Dalším důvodem pro domácí bělení je i to, že skutečně dokáže přinášet výsledky. Tím si můžete být stoprocentně jista. Právě pomocí zmíněných bělících pásků můžete vidět, že už za pár týdnů budou vaše zuby bělejší o několik odstínů. V tom je rozdíl třeba oproti různým specielním zubním pastám, které sice slibují bělicí efekt, ale ten je skutečně minimální.

Je to bezpečné

Není třeba se obávat toho, že by tato metoda byla jakkoliv nebezpečná. Pokud jde o využití bělicích látek, tak ty dokážou být zároveň účinné a zároveň šetrné. Nehrozí tedy jak poškození vašich zubů a zubní skloviny, tak třeba i dásní, nebo též dutiny ústní. Jediné, co je v tomto směru třeba, je dodržování návodu k použití, včetně správného času samotné aplikace.

Není to drahé

Když si tuto metodu porovnáte s možností, kdy navštívíte specializovanou kliniku, nebo navštívíte ordinaci zubního lékaře, tak zjistíte, že domácí bělení vyjde výrazně levněji, než možnosti spojené s prací profesionálů. I to je pro mnohé z vás poměrně důležitý důvod, proč je správné jít právě touto, a nikoliv jakoukoliv jinou cestou.

Podobné články