- RubrikaLIFESTYLE

PŘIPRAVTE SE NA POŘÁDNÝ NÁLET A ALOU DO KRYTU!

6.11.2014

Starý protiatomový Kryt v Budějovicích jsme předělali na kreativní prostor, kam nepronikne signál diverzních vysílačů a kultura tu přežije i apokalypsu. V pátek 7. listopadu od 7 večer pokračuje proces jeho zpřístupnění veřejnosti.

Hned na začátku akce se můžeš přihlásit na free DJ workshop s Dominikem Beets. Nebo si dopřeješ chill­out s podkladem liquid dnb, případně s přáteli otestuješ paletový nábytek. Dlouho Tě ale nenecháme jen tak posedávat a a pošleme na Tebe Sukulent sound, což je uskupení kombinující dj set a živý jam kapely v žánru chilloutu, hiphopu, jazzu a worldmusic.

Po půlnoci se zdi Krytu pokusí povalit vlny z gramofonů mohykána české elektronické scény Philipa TBC a párty bude gradovat. Beaty začnou získávat drsnější kalibr a otěže převezme Dominik Beets, který je vycházející hvězdou budějovické scény, který nejednu house párty dotáhl až do svítání. Akci díky výbornému odhlučnění Krytu ukončí až ráno a nezbude než těšit se na příště, kdy se otevře další podlaží Krytu, tentokrát v jiném žánru.