- Rubrika

Přihlašte se do soutěže Miss Příbramska 2008

17.8.2008

První ročník soutěže MISS PŘÍBRAMSKA 2008 se bude konat v kulturním domě města Příbram. Zajímavostí této soutěže je bezesporu složení poroty, neboť o nejkrásnější a nejpůvabnější dívce Příbramska budou rozhodovat starostové a zástupci příbramských měst: Příbram, Rožmitál pod Třemšínem, Dobříš, Nový Knín, Březnice, Sedlčany, Sedlec – Prčice. V porotě bude rovněž pořadatel Radek Ahne ředitel portálu CeskeModelky.cz, ředitel fotoateliéru portálu České modelky Martin Frajt a ředitel spolupořadatelské agentury DJ Stars Miroslav Vobora.

Podmínkou pro účast v soutěži je věk v rozmezí od 16 do 25 let. Trvalé nebo přechodné bydliště na Příbramsku. Výška, praxe a stav nerozhoduje. Startovné do soutěže je 200 Kč. Je možné se předběžně zaregistrovat, ale není to podmínkou.

Registrace je možná přes internet na www.misspribramska.cz nebo poštou na adresu:

Adresa pro zasílání přihlášek:

MISS PŘÍBRAMSKA 2008
AHNE agency
Mádrova 3031
Praha 4 – Modřany
143 00

kde je potřeba úvect tyto údaje:
Jméno, Příjmení, Datum narození, Rodné č., Bydliště trvalé, Bydliště přechodné, Výška, Váha, Vlasy, Oči, Prsa, Pas, Boky

První casting se bude konat dne 12. 9. 2008 v kulturním domě v Dobříši od 17 hodin – Mírové náměstí 68, Dobříš, 2630

Druhý casting se bude konat dne 13. 9. 2008 v Jurior klubu v Příbrami od 14 hodin – Junior klub, Příbram VII – 39, www.juniorklub.com

Do finále soutěže se postupně probojuje 12 finalistek ve věku 16 až 25 let, které budou vybrány ze semifinálových kol, castingů. Finále soutěže se koná dne 22. 11. 2008 v kulturním domě v Příbrami. Zde bude korunovace nejkrásnějších dívek Příbramska.

Záštitu nad celou akcí převzala Hospodářská komora města Příbram. Pořadem by nás měli provázet Romana Navarová, moderátorka rádia Expres a bývalý moderátor rádia Collegium, Jan Vilím. Jako čestný host soutěže Miss Příbramska 2008 byla pozvána Lucie Váchová Miss České republiky 2003, která pochází z Příbrami.

Hudební a světelnou produkci zajišťuje produkční a umělecká agentura DJ Stars z Prahy. Agentura je zajímavá tím, že zastupuje mnoho DJ, je schopna zajistit DJ i na poslední chvíli. Kadeřnický salon Ambrozie se postará o účesy našich finalistek, vizáž a makeup PEI o. s. Oblečení zapůjčuje svatební salon Odetta, svatební salon Pronuptia, plavky a sportovní oblečení jsou od známé značky Litex s. r. o. Sluneční brýle na módní přehlídku v plavkách zapůjčí společnost eiffel optic a. s. Nevšední klobouky nám zapůjčí Boutique Jana. Ceny pro vítězky jsou od našich sponzorů a partnerů Fotoateliér Martin Frajt, Ekolo, solární studio Bronz, Peach Pit Café & Klub, Boutique Jana, K. Z. Černý s. r. o., jazyková šloka JEDLIČKA & SMETANOVÁ a kosmetické studio Kopretinka. Dále byli osloveni i další potencionální sponzoři a partneři. Můžete se těšit na zajímavý program jako ohnivou show DUO KARSON, rapové vystoupení Faiby, Samurajské vystoupení, Příbramské mažoretky a další…

Soutěž miss celého Příbramského regionu zde ještě nebyla, a tak si myslíme, že by to mohl být první krůček k tomu, aby se tato soutěž o půvabu a kráse pořádala každým rokem.

Přijďte i Vy 22. 11. 2008 podpořit finalistky soutěže MISS PŘÍBRAMSKA 2008 do kulturního domu v Příbrami. Jste srdečně zváni.