- RubrikaVZDĚLÁNÍ

Přemýšlíte o svém budoucím povolání? Přijďte na Career Days a vyberte si svého zaměstnavatele!

19.12.2011

Career Days je nejvýznamnější každoroční celorepublikové setkání studenské a firemní sféry, které se tentokrát uskuteční již po dvacáté.

V letošním roce se Career Days poprvé uskuteční v luxusních prostorech Dorint hotelu Don Giovanni, v Praze na Vinohradské ulici hned v bezprostřední blízkosti stanice metra na trase A – Želivského. Termín konání jsme navíc přizpůsobili tak, aby lépe vyhovoval časovým nárokům studentů. Career Days 2012 se tedy uskuteční během čtvrtku a pátku 1. – 2. března 2012.

Registrace do 31. 12. zdarma!

Možná si říkáte, že v tom bude háček. Vězte, že není! Letos poprvé jsme se rozhodli nabídnout návštěvníkům vstup na Career Days bez poplatku, ale jen v případě, že se zaregistrujete do konce roku 2011. A jaké výhody za včasnou registraci získáte? Budete vždy včas informování o tom, co se kolem Career Days děje, takže vám neuteče třeba spuštění předregistrací na setkání s firmami, nebo na tréninky.

Pro více informací o Career Days navštivte webové stránky CD, stránky na facebooku  anebo se přihlaste k odběru novinek studentské organizace AIESEC, která Career Days pořádá!