- RubrikaHudba

Premier, píchne si vás jehlou

27.1.2011

Respektive …píchnu si Tě jehlou .. je možná trošku kontroverzní název nové desky zlínské hudební formace Premier. Tato kapela na sebe upozornila zejména v polovině devadesátých let, kdy způsobila poprask nejen na hřbitovech, ale hlavně na televizních a rádiových vlnách svým megahitem Hrobař. Jak prozradil zpěvák kapely Jarda Bobowski není náhodou, že tato novinka vychází přesně po patnácti letech od vydání dnes již legendárního Hrobaře. „ je to takový malý dárek všem, co nám po celou tu dobu fandí a podporuj&iacu te; nás..“

Album obsahuje 12 autorských písní, především z dílny autorského tandemu Bobowski – Mikoška a je komplet nahráváno živě a okořeněno zajímavými prvky nevšedních samplovaných zvuků a motivů.

K větší propagaci této desky v lednu kapela natáčí nový videoklip k písni Dokola, který budete moci vidět v brzké době na českých hudebních stanicích. Kapela koncertuje v průběhu celého roku, vrcholem by však mělo být letní období, kdy se chystá natočit DVD-live z některého festivalu. Momentálně jde v některých rádiích singl z nového alba Chvíle.

Bližší informace nejen o plánovaných koncertech kapely najdete na webu www.premier-rock.cz nebo na facebooku.