- RubrikaKULTURA

Pozvánka na vánoční balení dárků a rozhovor s Martinou Pártlovou, Nikol Štíbrovou a Veronikou Architěvou

28.11.2016

Nákupní Galerie Myslbek a Konto Bariéry si Vás dovolují pozvat na balení dárků v rámci Vánoční kampaně pro Konto Bariéry. Přijďte se podívat, že letos jsme zabalili skutečně všechno!

V pondělí 5. prosince dárky osobně zabalí, do fotoaparátu se usmějí a novináře pobaví herečky Martina Pártlová, Nikol Štíbrová a Veronika Architěva, známé také jako komické trio 3v1! Případným zájemcům tyto neotřelé bloggerky poskytnout kratičký rozhovor.

Vánoční kampaň již druhým rokem pořádá Nákupní Galerie Myslbek ve spolupráci s Kontem Bariéry a letos probíhá ve dnech 1. – 24. 12. 2016. Po celou dobu trvání kampaně jsou zde k dispozici balicí pulty s vánoční obsluhou, kde si mohou zákazníci nechat zabalit své dárky zdarma a zároveň přispět dobrovolným příspěvkem na Konto Bariéry.

Akce balení vánočních dárků triem 3v1 bude probíhat od 15:00 do 15:45. Během akce bude přítomna marketingová ředitelka Nákupní Galerie Myslbek, paní Barbora Frydrychová, která je i koordinátorkou celého dobročinného projektu a zástupce Konta Bariéry.