- RubrikaTECH

Poznejte budoucnost se strategií ANNO 2070

3.2.2013

Hledáte nějakou „dobrou“ strategickou hru? Na výběr máte z několika možností, buďto si sehnat hru, která vypovídá o středověku, pravěku atd. a nebo se zajímat o hru, která je zaměřená na budoucnost. Ale co kdyby existovala série her, která by obsadila všechny časové etapy? Ano, je to tak – série her s časovým zaměřením doopravdy existuje a patří mezi jedny z nejoblíbenějších strategických her vůbec.

Účelem hry ANNO 2070 je vybudovat civilizaci či plnit různé úkoly aj. Dívejte se i vy na to, jak se před vašima očima buduje nové město. Hra ANNO má všeobecně vynikající grafické provedení a tak vás hra doslova „vtáhne“ do děje. Výtvarná dílna UNISOFT má za sebou velikou řadu her a také velké množství her titulu ANNO.

Hra ANNO vás může zavést do dob středověku, středověkých Benátek a jak bylo zmiňováno, do dálné budoucnosti. Postavte si kolem vašeho města hradby, vybudujte obchodní cesty, plňte úkoly a mise, vyrovnávejte se s obtížnými situacemi. Dívejte se, jak se obyvatelé vašeho města prohánějí létajícími auty, budují a válčí.

TRAILER HRY

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6ONqSVh_EfM#![/youtube]

foto: anno-game.ubi.com

Miroslav Varga

Sám sebe bych popsal jako takového "píšícího zahrádkáře", neboť vždycky, když mám chuť něco okopat nebo zasít, usednu ke klávesnici a neodlepím od ní prsty. Pracuji rád pro Mezinami, i když v současnosti trošku zanedbávám... Snažím se zde psát články, které lidi baví, které se čtou. Je jen na vás, zda je přijmete...