- Rubrika48. MFF KV

Plán na zítra v KV: Neděle 30.6.

29.6.2013

A už zítra je tu neděle. Tak co? Odjíždíte zpět, odkud jste přijeli nebo zůstanete a pomůžete nám zaplnit sály všech promítaných filmů? Pořadaté doprovodných akcí si snad řekli, že zítra se budete chtít dívat hlavně na filmy, takže nic moc speciálního pro nás na konec víkendu nepřipravili.

Dům České televize

Na Divadelním náměstí, hned vedle Městského divadla se nachází budova, která se nazývá Dům České televize. Vždy od 10:00 zde můžete zjistit jaké nové filmy, dokumenty nebo seriály pro nás v nadcházejících letech připravují. Můžete tu s jejich tvůrci o nich diskutovat, pasivně se nechat informovat a nebo jen relaxovat.

Ostnatá kavárna

Každý den je na Smetanových sadech otevřena Ostnatá kavárna. Můžete si zde nejen pochutnat na kávě, ale také zažít jaké to je mít tak zvanou nemoc motýlích křídel. S touto nemocí se pro vás každé dotknutí stává nepříjemným, pro vaší kůži až nebezpečným. Organizace DebRA ČR vám tento zážitek nabízí od 10:00 a jejich velký bílý stan se nachází naproti Thermalu přes řeku na začátku hlavní ulice, Masarykově třídě.

Festivalový dostihový pohár Josefa Váni

Pokud máte rádi koně a hlavně dostihy, měli byste se dostavit zítra v 13:00 na karlovarské dostihové závodiště. Přesná adresa je Závodní 19/1. Tak si to dejte do navigace a třeba to i najdete :D. Každopádně to je až na kraji Varů, takže to vidíme na cestu autem nebo autobusem.