- RubrikaFASHION

Odliš se tričky s originálními motivy

6.7.2014

Znáte to, každý den řešíte co si obléci, abyste se v práci nebo ve škole dobře cítili a zároveň i trochu odlišili. Bohužel to nakonec dopadne tak, že si obléknete oblíbené džíny a k tomu pohodlné tričko, které však svojí barvou a střihem nijak nevybočuje od klasických triček, které můžeme vidět na většině kolemjdoucích.

Pokud se rádi odlišujete od ostatních, ale nechcete se vzdát svých pohodlných triček, tak doporučujeme trička s vtipným potiskem od Trikonator.cz. Nejenže jsou pohodlné, ale také vás i všechny kolemjdoucí rozesmějí a zároveň odliší, protože bude na první pohled jasné, že máte zdravé sebevědomí i smysl pro humor!

tricko-ukazes-mi

Proč nevylepšit nošením těchto triček váš den a nerozesmát jednoduše lidi na ulici? Vhodným způsobem jak toho zaručeně a snadno dosáhnout jsou trička s nápisy, díky kterým dáte rychle najevo, co si myslíte nebo co jste dělali. Však koho by nerozesmály nápisy „Občas piju vodu, jen abych překvapil svoje játra“ nebo variace „Ukážeš mi kozičky?“, respektive „Ukážeš mi pindíka?“

Neztrácejte čas a najděte si svoje nová trička, která vás odliší od ostatních, z pestré nabídky na Trikonator.cz.