- RubrikaNEWS

Nové latte ve Starbucks!

8.3.2017

Salted Toffee Macadamia Latte a Burnt Caramel Latte jsou lahodné novinky, které se brzy objeví v kavárnách Starbucks. Poznejte chuťové trendy letošního jara ve Starbucks a vyberte si své oblíbené sezónní latte.

Jak chutná jaro ve Starbucks?

Existuje mnoho chutí kávy s ořechovými tóny, ale kombinace originální chuti makadamových ořechů a slaného karamelu vás příjemně překvapí. Představujeme vám nové Salted Toffee Macadamia Latte, které bude v nabídce Starbucks od 7. března: espresso shoty zalité napěněným mlékem a makadamiovým sirupem, to vše završeno šlehačkou a polevou ze slaného karamelu. Rozhodně tuto sezónní lahůdku vyzkoušejte – možná to bude vaše nová jednička!

2 copyLatte z páleného karamelu!

Znáte snad někoho, kdo nemá rád sladkou chuť karamelu? My ne! Proto se do nabídky Starbucks vrací dlouho očekávané Burnt Caramel Latte. Jedinečná chuť páleného karamelu je hlavním poznávacím znamením tohoto nápoje: dokonale se pojí s aromatickým espressem a napěněným mlékem. Zpočátku ucítíte v ústech chuť sladkého karamelu, a to díky šlehačce, která je navrchu ozdobena polevou Burnt Caramel.

Vaše latte v hlavní roli!

Ve Starbucks připravujeme všechny nápoje podle vašeho přání. Vedle různých druhů mléka Starbucks dále odlišuje chutě jednotlivých nápojů přidáním extra espresso shotů, posypkami, polevami a sirupy. Důležitou roli v tomto procesu hrají baristé, kteří na základě svých znalostí a zkušenosti rádi pomáhají zákazníkům vytvářet nové chuťové zážitky.

„Vždy podporujeme naše zákazníky v experimentování s chutí a povzbuzujeme je k tomu, aby zkoušeli něco nového,“ říká Starbucks coffee master Jaroslav Rajoš. „Vzhledem k širokému množství ingrediencí a přísad jsme schopni vytvořit latte přesně podle chuťových preferencí zákazníka. Jejich správná kombinace vede k nápoji, který splní veškerá očekávání zákazníka,“ dodává coffee master.

Přizpůsobte si své latte přesně na míru, anebo zkuste s našimi baristy vytvořit úplně novou chuť! Až budete opět ve Starbucks, zeptejte se svého baristy na doplňkové přísady a vytvořte si vlastní latte!

Starbucks_BurntCaramelLatte1 Starbucks_BurntCaramelLatte FL1_3206 copy Burnt-Caramel-Latte---IG.