- RubrikaKULTURA

Nová pražská kapela DEFINE ME vypouští svůj první singl

31.1.2015

Define Me, pražská modern-rocková kapela, vydává svůj první singl Let’s Burn Down The Sky‘, ke kterému také vypouští videoklip.

Moderní živost pilotní skladby ‘Let’s Burn Down The Sky‘ je vlastní i projevu frontmana Ondřeje – ten svým syrovým zpěvem dodává hudbě maskulinní energii, která ve dnešní hudbě často chybí. Skladbu produkoval a míchal známý dánský producent Chris Kreutzfeldt, jinak také baskytarista v Čechách populární hardcorové smečky Scarred By Beauty, která např. v roce 2012 rozbouřila hlavní stage festivalu Rock For People.

Define Me se jeho oslovením podařilo smíchat žánrově tvrdší vlivy s mainstreamovým soundem. Jak kapela dodává: ,,Jako jednotlivci jsme všichni mnoho let fungovali v různých hudebních formacích, teď se nám však podařilo sestavit kapelu s muzikanty, kteří cítí hudbu stejně a proto máme chuť pracovat naplno a dávat do toho vše!”

Brzy po prvním singlu a klipu se můžete těšit i na další songy z EP, které se kapela chystá vypustit. Rozhodně stojí za to tuhle formaci sledovat!

KLIP: https://www.youtube.com/watch?v=6P0oyG-yasI

FB: https://www.facebook.com/DefineMeBand

TWITTER: https://twitter.com/DefineMeBand