- RubrikaFOOD

Nová kavárna Cross Café se v Hradci otevřela světu!

14.11.2013

Dne 29. října proběhlo ráno v devět hodin slavnostní otevření nové pobočky kavárny Cross Café. Radost mohou mít především studenti UHK, jelikož je umístěna v prostorách Studijní a vědecké knihovny, tedy na dohled od hlavní budovy hradecké univerzity. Je tak příjemným místem pro „pokec“ s přáteli i pro hloubání nad skvělou knížkou doplněnou o skvělou kávu.

Hradec Králové už jedno své Cross Café měl, a to na Ulrichově náměstí. Jednalo se již o 14 pobočku této značky, ke které právě včera přibyla ta nová ve „vědárně“.

Kavárna nabízí obvyklý sortiment kávy (espresso, latté, capucino…) i čaje, krom toho se nebojí ani odvážných novinek, jako je třeba „chai latté“, tedy čaj s našlehanou mléčnou pěnou. V nabídce jsou i sladké dezerty, které jsou vážně dokonale výborné. Pro lehký oběd nabízí Cross Café i lehké saláty, sendviče nebo zapečené bagety. Krom potěšení pro žaludek nabízí Cross Café také svou Cross Card, která při nabití funguje jako elektronická peněženka a svému držiteli může přinést i 50% slevu na sortiment.

Obě hradecké kavárny se těší velkému zájmu hostů, kteří kromě kávových a sladkých specialit jistě ocení i desing obou provozoven, free wi-fi a zásuvky pro napájení notebooků.

Cross Café je francheezovou kavárnou, kdy franchisor (držitel licence) uděluje licenci franchisantovi („nájemce“ licence) a podnikat tak může úplně každý, kdo má alespoň nějaký základní kapitál do začátku.

Je vaším snem otevřít si kavárnu právě ve vašem městě? Neváhejte a zkuste to! Risk se může vyplatit! Vce informací nejen o kavárnách Cross Café, ale i o francheesingu samotném najdete na http://www.crosscafe.cz

Michaela Marková

Vždycky bylo mým snem stát se novinářkou. Tak proč ne u mezinami.cz? :-)